نمایندگی رسمی آنتی ویروس اف سکیور

اف سکیور برنده جایزه بالاترین حفاظت در سال ۲۰۱۶ ، محصولی معتبر و قدرتمند ساخت کشور فنلاند میباشد . این محصول در پنج سال اخیر همواره به عنوان قدرتمند ترین آنتی ویروس رده سازمانی جهان در تست های AV_Test معرفی شده است. آزمایشگاه AV_Test مورد تایید کلیه تولیدکنندگان محصولات آنتی ویروس میباشد و تنها آزمایشگاهی است که محصولات سازمانی آنتی ویروس ها را به صورت جداگانه مورد تست و ارزیابی قرار میگیرد. اف سکیور از جمله پر سابقه ترین آنتی ویروس ها است که از سال ۱۹۸۸ مشغول به فعالیت در حوزه امنیت شبکه است

3-copy

آنتی ویروس اف سکیور

وظیفه اصلی هر آنتی ویروس جلوگیری از آلوده شذن دستگاه ها و کامپیوتر ها به ویروس ها، بدافزارها ، کرم های اینترنتی و … میباشد. به این ویژگی آنتی ویروس محافظت آنتی ویروس می گویند.
طبق گزارش آزمایشگاه AV_Test آنتی ویروس اف سکیور در ۵ سال گذشته همواره رتبه اول و یا دوم را بین تمام آنتی ویروس های تحت شبکه دنیا داشته است . این آنتی ویروس در سالهای ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ طی تست های protection انجام شده ۳ سال رتبه اول و ۲ سال رتبه دوم را کسب کرده است. در طی این ۵ سال اف سکیور بهترین عملکرد کلی را میان رقبا داشته است

OFFLINE / ONLINE

آنتی ویروس اف سکیور برای شبکه های آنلاین و شبکه های آفلاین قابل پیاده سازی می باشد. آپدیت آفلاین، لایسنس آفلاین و… از جمله امکانات برای شبکه های آفلاین می باشد.

VIRTUAL / PHYSICAL

محصولات اف سکیور برای شبکه های مجازی نیز راهکارهای خاصی دارد که منجر به بهینه شدن استفاده از منابع سیستم های مجازی ساز می شود. این قابلیت ها برای شبکه های مجازی Citrix، VMware و Hyper-V قابل پیاده سازی می باشد.

samavana   طراحی شده توسط شرکت سما وب هاست
کپی رایت © 2016.