خدمات امن سازی وردپرس | امنیت وردپرس

جلوگیری از هک وردپرس

خدمات امن سازی وردپرس | امنیت وردپرس

امنیت وردپرس

طبق آخرین آمارها، بیش از 4.5 میلیارد کاربر اینترنت وجود دارد؛ که این میزان بیش از 50% از جمعیت جهان را شامل می شود. جالب است بدانید تنها 44٪ از ترافیک وب در سراسر جهان، از سمت انسان ها است و56٪  از ترافیک وب از سمت ربات ها، افراد کلاه بردار، ابزارهای هک، اسکرپ و اسپم ها است.

در دنیای اینترنت، امنیت از اهمیت بسیاری زیادی برخوردار است و بدون شک بزرگترین دغدغه عصر حاضر همین مسئله می باشد.


امنیت وردپرس

یکی از معضلاتی که افراد مختلف امروزه با آن درگیر هستند، امنیت وب سایت های شخصی، شرکتی و سازمانی می باشد. با توجه به اینکه تنوع و گستره حملات روز به روز در حال افزایش است، این موضوع به یکی از چالش های اساسی افراد تبدیل شده است.

دلایل زیادی می تواند وجود داشته باشد تا وبسایت شما مورد نفوذ و هک قرار گیرد. هکرها همواره به دنبال راهی برای نفوذ به وبسایت شما و سوء استفاده از منابع و اطلاعات آن هستند. مثلا به وبسایت شما نفوذ می کنند چون میخواهند اطلاعات شما را به سرقت ببرند یا اینکه از منابع وبسایت برای ارسال ایمیل های انبوه و اسپم استفاده کنند. یا حتی وبسایت شما رو به عنوان یک واسط (زامبی) مورد استفاده قرار دهند تا پوششی باشد برای اقدامات خرابکارانه آن ها.


 امنیت وردپرس

بدون شک شما هم اخبار زیادی از هک شدن سایت های بزرگ دنیا شنیده اید که این امر موجب سرقت اطلاعات، خدشه دار شدن اعتبار برند و بسیاری دیگر از مسائل می شود که بدون شک خوشایند هیچ شخصی نیست. امنیت وب سایت یکی از مهم ترین مواردی است که باید سر لوحه کسب و کارتان قرار دهید.

یکی از سیستم های مدیریت محتوای مورد استفاده در سراسر جهان، سیستم مدیریت محتوا وردپرس است که بعلت رایگان بودن می توان گفت پر استفاده شده ترین سیستم می باشد.

 امنیت وردپرس
امنیت وردپرس

 امنیت وردپرس
 امنیت وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا برای سایت‌ها و وبلاگ‌ها می‌باشد. وردپرس در ابتدا تنها یک سیستم رایگان وبلاگ ‌نویسی بود که امکانات خوبی را در اختیار وبلاگ نویسان قرار می‌داد و سپس به صورت یک CMS یا نرم‌افزار متن باز برای مدیریت محتوای سایت‌ها معرفی شد. وردپرس با زبان برنامه‌نویسی PHP نوشته شده و توسط MySql پشتیبانی می‌شود.

وردپرس یکی از قوی ترین سیستم های مدیریت محتوا می باشد که به شما امکان راه اندازی هر نوع وب سایتی در هر اندازه ای را می دهد و در حال حاضر با توجه به راحتی استفاده از آن، به عنوان محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا شناخته می شود. با توجه به تعداد بالای استفاده کنندگان از وردپرس و شناخت بالای کاربران از کد نویسی داخلی آن امکان هک نمودن آن برای کاربران سودجو وجود دارد.


 امنیت وردپرس

این موضوع باعث شده است که تعداد حملاتی که بر روی این سیستم مدیریت محتوا وجود دارد، باعث ایجاد تنش و گاها نفوذهایی شود. در شکل روبرو بخش هایی که باعث هک این سیستم می شود را مشاهده می کنید. همانظور که مشاهده میکنید هاست ناامن بیشترین ضربه را به امنیت وب سایت شما می زند. بعد از آن نیز استفاده از تم ها و پلاگین های ناامن باعث هک سایت شما می شوند.


امنیت وردپرس

امنیت وردپرس
امنیت وردپرس

حال چالش هایی که پیش روی می باشند :

  • چرا و چگونه وب سایت های ما هک می شوند
  • آنچه باید انجام دهیم تا وب سایت مان امن بماند
  • رفتن به بالاترین حد امنیت و حتی فراتر از آن
  • انجام اقدامات لازم بعد از هک شدن وب سایتمجموعه خدمات گروه امنیتی سما در این زمینه :

  • امن سازی وردپرس با استفاده از تکنیک های به روز
  • پاکسازی و امن سازی وب سایت هک شده شما
  • پشتیبانی و مانیتورنیگ امنیتی بصورت منظم و دوره ای

امنیت وردپرس

امنیت وردپرس

پکیج ایمن سازی وردپرس

برای وب سایت های شخصی

تلفن تماس : 63467-021

 

پکیج ایمن سازی وردپرس

برای وب سایت های شرکتی

تلفن تماس : 63467-021

 

امنیت وردپرس

پکیج ایمن سازی وردپرس

برای وب سایت های سازمانی

تلفن تماس : 63467-021

 

 

CLOSE
CLOSE