درباره شرکت GFI

شرکت GFI

درباره شرکت GFI

شرکت GFI توجه به کیفیت بسیار بالای محصولات تولید شده توسط شرکت GFI ، این شرکت یکی از معتبرترین سازندگان محصولات امنیت شبکه به حساب می آید.
شرکت GFI یک شرکت با فن آوری پویا و با دفاتر، شرکا و مشتریان زیاد در سراسر جهان است. مجموعه گسترده محصولات شرکت GFI شامل برخی از مهمترین ابزارهای مدیریت فناوری اطلاعات و راه حل های امنیتی در صنعت می باشد.

شعار این شرکت :
” به Solutions Aurea SMB شرکت GFI خوش آمدید. GFI راه حل های فناوری اطلاعات مناسب برای کسب و کارهای کوچک و متوسط را توسعه می دهد. راه حل های ما، مدیران فناوری اطلاعات را قادر می سازد تا به راحتی و کارآمد کشف، مدیریت و امنیت شبکه های کاری، سیستم ها، برنامه های کاربردی و ارتباطات هر جا که هستند، انجام دهند. ”

بطور کلی محصولات GFI را می‌توان در چهار گروه تقسیم بندی کرد:

– محصولات بایگانی کننده اسناد و سیستم فکس
– سیستم‌های امنیتی وب و میل سرورها
– سیستم‌ها و راه‌کارهای امنیتی شبکه‌ای
– سرویس‌های مدیریتی

بنا بر تحقیقی که توسط موسسه IDC صورت گرفته است، نشان می دهد 40% از دسترسی کارکنان به اینترنت ربطی به کار آنها ندارد. از آنجا که قطع کامل اینترنت در ادارت عملی نمی باید، نرم فزارهای کنترل دسترسی و نظارت بر اینترنت، مدیران شبکه را قادر می سازد استفاده متفرقه از اینترنت را کاهش دهند.
GFIWebMonitor با ارائه توانایی کنترل و نظارت بر دسترسی کاربران بصورت بلادرنگ به شما کمک می کند که کارایی کارکنان سازمان را ارتقا بخشیده و به شما اطمینان خواهد داد که فعالیت های وب گردی کارکنان در ارتباط با نیاز های کسب و کار بوده و کلیه فایل های دانلود شده عاری از ویروس و دیگر بدافزارها می باشند.