فناوری AcuSensor نرم افزار تست نفوذ Acunetix

فناوری AcuSensor اکانتیکس

فناوری AcuSensor نرم افزار تست نفوذ Acunetix

فناوری AcuSensor اکانتیکس تضمینی برای کاهش میزان False Positives

تاکتیک های سنتی تست نفوذ امنیت برنامه های کاربردی (BlackBox) ، نمی توانند فرایند اجرا و تجزیه و تحلیل کدهای در حال اجرا را ببینند و به همین علت نمی توانند بفهمند چه اتفاقی افتاده است. اکانتیکس AcuSensor  ترکیبی از دو روش BlackBox و GrayBox است و قادر به تشخیص قابل توجهی از آسیب پذیری ها است.

تکنولوژی AcuSensor اکانتیکس منحصر به فرد اکانتیکس به شما امکان شناسایی آسیب پذیری بیشتر از سایر اسکنرهای وب را میدهد، در حالی که میزان False Positive را کاهش می دهد. اکانتیکس AcuSensor دقیقا نشان می دهد که در کدهای شما کدام آسیب پذیری ها وجود دارد و گزارش های در مورد رفع آسیب پذیری ارائه می دهد.

تکنولوژی اکانتیکس AcuSensor ، یک اسکن دائمی بوسیله استقرار یک عامل در داخل سورس کد، برای فراهم آوردن قابلیت تست امنیتی برنامه کاربردی (IAST)، انجام می دهد. AcuSensor  سپس در هنگام اجرای سورس کد، بازخورد را به اسکنر می فرستد. این قابلیت به میزان قابل توجهی باعث افزایش بهره وری می شود که همین موضوع باعث کشف آسیب پذیری ها، بصورت سریع تر و دقیق تر می شود.

اکانتیکس AcuSensor دقت یک اسکن اکانتیکس را با بهبود پویش، تشخیص و گزارش آسیب پذیری ها، و کاهش False Positive، افزایش می دهد. اکانتیکس AcuSensor را می توان در برنامه های وب .NET، JAVA و PHP استفاده کرد.

تست کردن مناطق تأیید شده وب سایت ها و برنامه های کاربردی وب، برای اطمینان از پوشش کامل تست، بسیار ضروری است. اکانتیکس می تواند به صورت اتوماتیک با تایید یک پیوند ورودی با استفاده از Recorder Sequence Login (LSR)، مناطق تایید شده را آزمایش کند.

با استفاده از قابلیت LSR شما می توانید با رکورد کردن و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، صفحاتی که نیاز به دسترسی ورود دارند را مورد تست نفوذ قرار دهید.

acunetix