SSL-Europa

SSL-Europa
[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”3603″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_empty_space][vc_column_text]

اس اس ال اروپا با نشان دادن ایکون قفل در کنار نوار آدرس وب سایت شما ، هویت و اصالت وب سایت شما را برای مخاطب تصدیق می کند.

با استفاده از گواهی امنیتی یک ارتباط دوسویه امن بین وب سایت شما و رایانه های کاربران وب سایت شما ایجاد می گردد. درنتیجه بازدیدکنندگان و کاربران وب سایت ، هنگام پویش وب سایت و استفاده از امکانات و یا انجام تراکنش های مالی و یا خرید اینترنتی ، با خیال راحت و با اطمینان از اصالت و هویت وب سایت تراکنش مورد نیاز خود را انجام می دهند. اطلاعات رد و بدل شده بطور کامل رمزنگاری شده و برای هکرهای و یا هر اقدام دیگری که منجر به سرقت اطلاعات گردد غیر قابل استفاده خواهد بود.

در اس اس ال اروپا صادر شده توسط ما ، از قوی ترین کلید های رمزنگاری و الگریتم های هشتینگ استفاده می شود که رمزگشایی آن را برای کاربران غیر مجاز و هکر ها غیر ممکن می سازد. تیم بررسی صلاحیت و هویت مشتری قبل از صدور گواهی امنیتی بدقت مدارک هویتی و مالکیتی مشتری را بررسی و پس از انجام چک لیست های امنیتی و اجرای رویه های تصدیق هویت استاندارد اقدام به صدور گواهی امنیتی می نماید که این فرایند موجب تضمین سلامت و امنیت بالای گواهی های صادر شده این شرکت در مقایسه باسایر رقبا گشته است.

برای دریافت اطلاعات تکمیلی کاتالوگ محصول را دانلود نمایید

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]
CLOSE
CLOSE