نمایندگی محصولات SolarWinds

محصولات SolarWinds

نمایندگی محصولات SolarWinds

محصولات SolarWinds

از زمان تاسیس SolarWinds در سال 1999، این شرکت همواره برای ارائه محصولات کوشیده است. محصولات SolarWinds به منظور کمک به کارشناسان فناوری اطلاعات، ارائه کنندگان خدمات مدیریتی و تیم های توسعه دهنده، است. این شرکت با تکیه بر کیفیت و تجربه عالی خود، در حال خدمت رسانی به مشتریان است.این خدمات به بیش از 170 کشور دنیا می باشد.

شرکت SolarWinds با شعار مشتری مداری توانسته است با رفع موانع موجود، موجب کاهش هزینه و پیچیدگی نرم­ افزارها شود. امروزه در شبکه های بزرگ و کوچک در تمامی جهان فعالیت مانیتورینگ را می‌توان چشم همیشه بیدار مدیر شبکه نامید. با توجه به گستردگی و پیچیدگی شبکه­ های کامپیوتری، مدیریت و مانیتورینگ منابع موجود در سازمان ها یکی از معضلات مدیران شبکه­ ها می­باشد.

سازمان­ها به دنبال ابزارهای توسعه پذیر و انعطاف پذیر در مدیریت و مانیتورینگ شبکه هستند. SolarWinds محصولات و ابزارهای مبتنی بر ارزش را ارائه می‌دهد. همچنین طیف وسیعی از چالش‌های مدیریت فناوری را حل می کنند.

این چالش‌ها مربوط به شبکه ها، سرور ها، برنامه های کاربردی، ذخیره سازی، مجازی سازی، Cloud و یا عملیات توسعه است.


فعالیت مانیتورینگ شامل نظارت بر ترافیک و سیستم­های موجود در شبکه جهت تشخیص هر گونه خرابی به وجود آمده ناشی از نقص در سرورها، سرویس­ ها و یا قطع اتصالات و نیز ارزیابی شبکه به منظور بهینه سازی کارایی آن در آینده می­باشد. هر چه سیستم مانیتورینگ شما قوی­ تر باشد، احتمال Down یا قطع شدن شبکه پایین­ تر خواهد بود.

اگر بخشی از زیرساخت های فناوری اطلاعات در جایی در جهان وجود دارد که در آن عملکرد عالی اهمیت بالایی دارد، محصولات SolarWinds بهترین فناوری برای مدیریت را فراهم می سازند.

محصولات SolarWinds که از بنام ترین محصولات مدیریت و مانیتورینگ شبکه محسوب می گردند، شامل مدیریت سرورها و برنامه های کاربردی، مدیریت شبکه، امنیت و Logها، مدیریت سیستم های ذخیره سازی و ساختار مجازی و همینطور مدیریت پهنای باند و کنترل ایستگاه های کاری از راه دور می باشد.

 


 

محصولات شرکت SolarWinds در 5 بخش دسته بندی شده اند:

Network Management

System Management

Database Management

IT Security Management

Cloud Management