نمایندگی Code Signing شرکت Certum در ایران

خدمات Code Signing

نمایندگی Code Signing شرکت Certum در ایران

Code Signing فرایند امضای دیجیتالی اجرایی و اسکریپت تایید کننده هویت نویسنده نرم افزار است و تضمین می کند که کد آن از زمان امضای آن تغییر یا خراب نشده است. این فرآیند با استفاده از هش رمزنگاری برای تأیید صحت عملکرد نرم افزار انجام می شود.


 

 

 


کد ساینینگ می تواند چندین ویژگی ارزشمند ارائه دهد. رایج ترین استفاده از آن ارائه امنیت هنگام استقرار در برخی از زبان های برنامه نویسی است و همچنین می تواند برای جلوگیری از تداخل نام ها استفاده شود. تقریبا هر پیاده سازی، نوعی مکانیسم امضای دیجیتال را برای تأیید هویت نویسنده، فراهم می کند. همچنین می تواند برای ارائه اطلاعات نسخه بندی در مورد یک شی یا ذخیره سایر متا داده ها در مورد یک شی مورد استفاده قرار گیرد.Code Signing برای نویسندگان و توسعه دهندگان نرم افزار طراحی شده است. نویسندگان برنامه ها را قادر می سازد تا کدهای اصلی را به صورت دیجیتالی امضا کنند و گیرندگان، آن را تأیید کنند. با وجود این موضوع، کاربر احساس اعتماد به نفس می کند که برنامه، اصلی و یکپارچه است و می داند که کد نرم افزار 100٪ امن است.


 

 

مزایا :

  • حفاظت از شهرت شما و یا شهرت شرکت شما
  • حفاظت از مالکیت معنوی
  • تأیید صحت نرم افزار
  • تضمین امنیت برنامه (حفاظت در برابر تغییر کد یا آلودگی با کد مخرب)
  • به دست آوردن اعتماد کاربران
  • افزایش تعداد فایل های دانلود شده و درآمد شرکت

انواع گواهی نامه های Code Signing

 

Standard Code Signing

توضیح‌بیشتر

Open Source Code Signing

توضیح‌بیشتر

EV Code Signing

توضیح‌بیشتر


شرکت سما سامانه تجهیز نماینده رسمی شرکت Certum در ایران، آماده ارائه خدمات Code Signing می باشد


شایان ذکر است جهت Code Signing برنامه های شما نیاز به ارائه هیچ گونه سورس کد به مرکز صدور گواهینامه ها وجود نخواهد داشت و کافیست برنامه اجرایی را برای ما ارسال نمایید.

 

بطور کلی جهت امضاء دیجیتالی برنامه ها ارسال مدارک زیر الزامی میباشد :

CLOSE
CLOSE