نمایندگی ESET NOD32 – ایست نود32

آنتی ویروس ESET NOD32 - ایست نود32

نمایندگی ESET NOD32 – ایست نود32

 


ایست ( ESET ) یک شرکت فعال در زمنیه امنیت IT می باشد. این شرکت در سال 1992 با ادغام دو شرکت خصوصی در کشور اسلواکی تاسیس شده است. این شرکت به عنوان موفق ترین شرکت کشور اسلواکی در سال های 2008، 2009 و 2010 معرفی شده است.

این شرکت  دارای دفاتر زیادی در سراسر دنیا، از جمله آمریکا، کانادا، آرژانتین، برزیل، سنگاپور و … می باشد. محصولاتESET در بیش از 180 کشور جهان توزیع شده و توسط بیش از 100 میلیون کاربر استفاده شده است. 

 


طبق گزارشات گارتنر،‌ در سال ۲۰۱۱ شرکت ESET بیشترین میزان رشد در بخش امنیت کاربری را تجربه کرده است. این شرکت توانسته است در دسته بندی بازار گوشه ای مجیک کوادرانت گارتنتر قرار بگیرد. طبق همین گزارش ایست توانسته است رکورد بالایی از نصب این نرم افزار انتی ویروس را در اروپا و خاورمیانه و افریقا و همچنین در اروپای غربی بدست اورد و همچنین در قسمت امریکای شمالی در بخش کسب و کار های کوچک و متوسط نیز رشد قابل توجهی داشته است. گرچه ایست توانسته است در این بخش به موفقیت های قابل توجهی دست پیدا کند اما همچنین از فقدان عمیق راهکارهای سازمانی و ضعف سرمایه گذاری لازم در عملکردهای کلیدی مانند کنترل اپلیکیشن و مجازی سازی رنج می برد. ایست برای شرکت هایی که بدنبال یک میانبر برای یک ضد بدافزار سبک و موثر هستند گزینه مناسبی است.آنتی ویروس تحت شبکه ESET NOD32 با تکیه بر ویژگی هایی مانند حفاظت در برابر تهدیدات ناشناخته و جدید، سرعت بسیار بالا، پوشش کامل انتظارات کاربران و رابط کاربری ساده، توانسته است تا حدی بسیار زیادی نیازهای امنیتی سازمان ها را پوشش دهد.

نسخه های تحت شبکه آنتی ویروس ESET NOD32


پر فروش ترین محصولات تحت شبکه ESET دو پکیج ESET Endpoint Protection Standard و ESET Endpoint Protection Advanced می باشند. نسخه استاندارد در حقیقت همان آنتی ویروس ESET NOD32 تحت شبکه است و نسخه پیشرفته همان آنتی ویروس Internet Security دارای فایروال است.

پکیج Secure Business برای مراکزی که از Micosoft Exchange استفاده می کنند مناسب است و پکیج Secure Interprise دارای محافظت از گیت وی می باشد که این محصول فعلا در ایران تامین نمی شود.

پیشنهاد ما برای شما استفاده از پکیج های Standard و Advanced می باشد.

کلیه پکیج های مذکور دارای کنسول مدیریت مرکزی ، پشتیبانی کامل از انواع سیستم عامل ها در کلاینت ها و سرور ها می باشد. کلیه راه کار های امنیتی ESET به همراه تکنولوژی های ضد باج افزاری چند لایه ارائه می شود.


مقایسه نسخه های مختلف

CLOSE
CLOSE