آموزش ورود به دارک وب با Tor

تاریخ انتشار : فروردین ۲۴, ۱۳۹۸
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (3٫00 / 5)

بنا به سوالات زیاد و درخواست های زیادی که انجام شده بود، امروز با آموزش ورود به دارک وب با Tor در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

در ابتدا تعریفی داشته باشیم از دارک وب : ( آموزش دسترسی به دارک وب با Tor )

دارک وب ( Dark Web ) چیست؟

Dark Web یک اصطلاح برای وب سایت ها و شبکه هایی است که به شدت رمزگذاری شده و “پنهان” شده از عموم کاربران عادی اینترنت هستند. وب سایت های دارک وب به عنوان نوعی از بازار سیاه رواج پیدا کرده اند و انواع آن ها مربوط به مواد مخدر، اسلحه، پورنو، هک و توطئه ها است.

در حقیقت دارک وب یک پناهگاه برای کسانی است که واقعا علاقه مند به حریم خصوصی هستند و مخالف هر نوع دخالتی هستند. سایت های دارک وب معمولا برای کسانی که تحت حکومت های سختگیر قرار دارند که سخنان آزاد را کنترل می کنند و قوانین سنگین علیع مردم اعمال می کنند، بسیار جذاب است.

آیا فرقی بین دارک وب و اینترنت معمول وجود دارد؟ ( آموزش ورود به دارک وب با Tor )

داده ها خود از کانال های مشابه استفاده می کنند، اما دیوارهای رمزگذاری تقسیم واضحی بین محتوای “عادی” اینترنتی و دارک وب را ایجاد می کنند. شما نمی توانید با مرورگر مورد علاقه خود به اینترنت گردی بپردازید و به عنوان مثال، هربار که خواستید، از یک سایت دارک وب بازدید کنید. موتورهای جستجوی سنتی مانند گوگل نیز به دلایل مختلف تمایلی به نشان دادن یا نمایش محتوای سایت های دارک وب ندارند.

به طور معمول بازدید از سایت های دارک وب غیر قانونی نیست، اما بدیهی است مهم است که شما در حال انجام چه کاری هستید. بسیاری از افرادی که وارد این فضا می شوند، از محتوای غیرقانونی و نامناسب در وب سایت های دارک وب ( پورنوگرافی کودکان، سرقت فیلم و غیره ) استفاده می کنند. به این ترتیب، ممکن است شما بخواهید خودتان را با این نوع افراد و مکان ها جدا کنید. ( آموزش ورود به دارک وب با Tor )

 

به منظور دانلود آموزش دسترسی به دارک وب با Tor بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود آموزش

 


نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *