آموزش کرک VPS و کرک سرور

تاریخ انتشار : بهمن ۲۷, ۱۳۹۷
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (5٫00 / 5)
دسته بندی : کرک اکانت و هش

با توجه به درخواست های زیاد کاربران در این بخش با آموزش کرک vps و کرک سرور در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

کلمه VPS مخفف Virtual Private Server به معنی سرور مجازی اختصاصی است. VPS به کاربر این امکان را می دهد که کنترل بیشتری بر روی منابع و هاست خود داشته باشد، همچنین نسبت به هاست اشتراکی توانایی ها و قابلیت های فنی بیشتری را در اختیار کاربر قرار می دهد. منابع سخت افزاری با استفاده از تکنولوژی‌های مجازی سازی به چندین بخش تقسیم می شود و به همین دلیل در زمان استفاده از VPS وب سایت های روی آن کمتر در معرض خطرات امنیتی و مشکلات قرار می گیرد. ( آموزش کرک VPS )

بنا به درخواست های زیاد ما اقدام به ایجاد آموزش در زمینه کرک سرور کرده ایم، در ابتدا برنامه های مورد نظر را از لینک زیر دانلود کنید :


  دانلود نرم افزار ها


سپس به پوشه IP Scanner رفته با استفاده از نرم افزار IPScanner اقدام به اسکن رنج IP ها می کنیم. (این نرم افزار برای اجرا نیاز به نرم افزار winPcap دارد)

بعد از اجرای برنامه پورت را روی ۳۳۸۹ می گذاریم. برای اسکن IP دو حالت داریم : یکی بصورت دستی IP وارد کنیم تا اسکن انجام شود یا اینکه کشور را انتخاب کنیم تا خود برنامه اسکن را بر اساس موقعیت جغرافیایی انجام دهد. ( آموزش کرک VPS )

سپس بعد از اتمام کار درهمان پوشه فایل تکتی حاوی IP های موجود برای ما نمایش می دهد که می توانیم از این لیست برای کرک vps استفاده کنیم.

سپس وارد پوشه Cracker می شویم و برنامه NLBrute را اجرا می کنیم. ( آموزش کرک VPS )

بعد از اجرای برنامه با ۳ ستون روبرو می شویم :

Servers : فایل تکست حاوی IP سرور ها را در این قسمت آپلود می کنیم. Ip.txt

Users : فایل تکست حاوی نام کاربری را در این قسمت آپلود می کنیم. User.txt

Passwords : فایل تکست حاوی پسورد ها را در این قسمت آپلود می کنیم. Passoword.txt

سپس در تنظیمات max attempts روی ۳ ، قسمت Thread Count روی ۷۳۱ ، قسمت Timeout روی ۱۰ و قسمت Default Port هم روی ۳۳۸۹ قرار می گیرد. ( آموزش کرک VPS )

سپس روی دکمه Generate می زنیم و منتظر می مانیم تا کرک vps انجام شود. ( آموزش کرک VPS )

برای پسورد لیست هم می توانید از سطح نت اقدام به دانلود کنید یا با استفاده از آموزش های زیر می توانید خودتان پسورد لیست شخصی بسازید :

 آموزش تصویری نرم افزار کرانچ قسمت اول

 آموزش تصویری نرم افزار کرانچ قسمت دوم

 

 

 

 


نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *