گزارش باج افزار های منتشر شده در هفته های اخیر – ۲ دی

تاریخ انتشار : دی ۲, ۱۳۹۷
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

طبق رویه گذشته با گزارش باج افزار های منتشر شده در هفته های اخیر در خدمت شما هستیم.

کشف ورژن جدید باج افزار GarrantyDecrypt

کارشناسان امنیتی ورژن جدیدی از باج افزار GarrantyDecrypt را کشف کرده اند که یادداشت زیر را از خود برجای می گذارد :

گزارش باج افزار ها

 

انتشار دکریپتور باج افزار HiddenTear

اگر شما به باج افزار HiddenTear آلوده شده اید، این خبر برای شما بسیار باعث خوشحالی خواهد بود. کارشناسان امنیتی موفق به انتشار دکرپیتوری شدند که فایل های آلوده شده توسط این نوع باج افزار را به حالت قبل باز می گرداند.

گزارش باج افزار ها

 

کشف باج‌افزار جدید Jemd

کارشناسان امنیتی موفق به کشف نوع جدید باج‌افزاری شدند که Jmed نامیده می شود این باج افزار یادداشتی از خود مبنی بر نحوه ی پرداخت باج به نمایش می گذارد. همچنین طبق گفته کارشناسان بازگردانی فایل های بعد از پرداخت باج نیز بطور قطع نمی باشد.

گزارش باج افزار ها

 

کشف باج‌افزار PewDiePie

کارشناسان امنیتی موفق به کشف باج افزار جدیدی به نام PewDiePie شدند.

گزارش باج افزار ها

 

کشف باج‌افزار جدید WormCrypt0r یا WormCry

کارشناسان باج‌افزار جدیدی بنام WormCrypt0r یا WormCry کشف کرده اند که پسوند  .WORMCRYPT0R به انتهای فایل های رمز شده اضافه می کند و یک فایل تکست که حاوی پیامی برای کاربر می باشد، را نشان می دهد.

 

کشف باج‌افزار جدید Evolution

کارشناسان باج‌افزارر جدیدی به نام Evolution کشف کرده اند که پسوند .evolution را به انتهای فایل های رمز شده اضافه می کند و در انتها یک فایل تکست حاوی نحوه بازگردانی فایل ها را نیز به نمایش می گذارد.

گزارش باج افزار ها

 

کشف باج‌افزار Cypher

کارشناسان باج‌افزار جدیدی را کشف کرده اند که Cypher نامیده می شود. این باج افزار پسوند .cypher را به انتهای فایل های رمزگذاری شده اضافه می کند و در انتها فایل های فایل تکستی را به کاربر نمایش می دهد که حاوی نحوه پرداخت باج می باشد.

گزارش باج افزار ها

 

کشف ورژن جدید باج‌افزار Scarab

کارشناسان ورژن جدیدی از باج‌افزار Scarab را کشف کرده اند که پسوند .aztecdecrypt@protonmail.com را به انتهای فایل های رمزگذاری شده اضافه می کند و در انتها فایل تکستی را به کاربر نمایش می دهد.

گزارش باج افزار ها

 

کشف ورژن جدید باج‌افزار Matrix

کارشناسان موفق به کشف ورژن جدید از باج‌افزار Matrix شدند که پسوند .prcp را به انتهای فایل های رمزگذاری شده اضافه می کند و در انتها فایل تکست حاوی نحوه بازگردانی باج را به کاربر نمایش می دهد.

 

کشف باج‌افزار Russian

کارشناسان موفق به کشف باج‌افزاری به نام Russian شده اند که پسوند .Защищено RSA-2048 را به انتهای فایل های رمزگذاری شده اضافه می کند.

 

کشف ورژن جدید باج‌افزار Dharma

کارشناسان موفق به کشف ورژن جدیدی از باج‌افزار Dharma بنام Santa شده اند که پسوند .[newsantaclaus@aol.com].santa را به انتهای فایل های رمزگذاری شده اضافه می کند.

گزارش باج افزار ها

 


نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *