گزارش باج افزار های منتشر شده در هفته های اخیر – ۲۹ دی

تاریخ انتشار : دی ۲۹, ۱۳۹۷
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

طبق رویه گذشته با گزارش باج افزار های منتشر شده در هفته های اخیر در خدمت شما هستیم.

انتشار ورژن جدید باج افزار Scarab

کارشناسان امنیتی ورژن جدیدی از باج‌افزار Scarab را کشفه کرده اند که پسوند Karab. را به انتهای فایل های رمزگذاری شده اضافه می کند و در انتها یک فایل تکست حاوی نحوه بازگردانی فایل ها را نمایش می دهد.

کشف ورژن جدید باج افزار GlobeImposter2

کارشناسان امنیتی موفق به کشف ورژن جدیدی از باج‌افزار GlobeImposter2 شده اند که پسوند ppam. را به انتهای فایل های رمزگذاری شده اضافه می کند.

 

کشف باج افزار جدید

کارشناسان موفق به کشف باج افزار جدیدی شده اند که پسوند mdk4y. را به انتهای فایل های رمزگذاری شده اضافه می کند.

کشف ورژن جدید باج افزار Matrix

کارشناسان امنیتی نوع جدیدی از باج‌افزار Matrix را کشف کرده اند که پسوند GRHAN. را به انتهای فایل های رمزگذاری شده اضافه می کند.

کشف باج افزار TrumpHead

کارشناسان امنیتی باج افزار جدیدی با نام جالب TrumpHead را کشف کرده اند که حاوی فایل ها تکست و صوتی می باشد.

کشف باج افزار جدید

طی هفته های اخیر باج افزار جالبی کشف شده است که نه تنها فایل های شما را رمزگذاری می کند، بلکه تمام پسوردهای ذخیره شده را نیز به سرقت می برد و همچنین یک صفحه فیشینگ جعلی نیز به شما نمایش می دهد.

کشف باج‌افزار IsraBye

کارشناسان امنیتی باج‌افزار جدیدی را کشف کرده اند که از به نظر می رسد از پسوندهای تصادفی برای رمزگذاری فایل ها استفاده می کند.

کشف ورژن جدید باج‌افزار Paradise

کارشناسان ورژن جدیدی از باج‌افزار Paradise را کشف کرده اند که پسوند Instructions with your files.txt را به انتهای فایل های رمزگذاری شده اضافه می کتد و در انتها فایل تکست را نمایش می دهد.

کشف ورژن جدید باج‌افزار JobCrypter

ورژن جدید باج‌افزار JobCrypter در هفته های اخیر توسط محققان امنیتی کشف شد.

کشف باج‌افزار جدید با نام Obfuscated

در هفته های اخیر باج‌افزاری کشف شده است که که پسوند obfuscated. را به انتهای فایل ها اضافه می کند. در انتها یک فایل تکست را به نمایش می گذارد.

کشف باج افزار جدید

کارشناسان باج‌افزار جدیدی را کشف کرده اند که پسوند jundmd@coock.il!!. را به انتهای فایل های رمزگذاری شده اضافه می کند و در انتهای فایل کمکی را به کاربر برای نحوه بازگردانی فایل ها نمایش می دهد.

کشف ورژن جدید باج افزار ۷Zip

محققان امنیتی ورژن جدیدی از باج‌افزار ۷Zip را کشف کرده اند که پسوند aes. را اضافه می کند و در انتها فایل کمک نحوه بازگردانی فایل ها را نمایش می دهد.

کشف ورژن جدید باج‌افزار Jigsaw به نام Oscar Venom

محققان امنیتی موفق به کشف ورژن جدیدی از باج‌افزار Jigsaw شده اند که Oscar Venom نامیده می شود و پسوند venom. را به انتهای فایل ها رمزگذاری شده اضافه می کند.

انتشار ورژن جدید باج‌افزار Dharma

محققان امنیتی موفق به کشف ورژن جدیدی از باج‌افزار Dharma شده اند که پسوند gif. را به انتهای فایل های رمزگذاری شده اضافه می کند.

 

 


نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *