Sherlock – ابزاری برای یافتن یوزرنیم در شبکه های اجتماعی

تاریخ انتشار : بهمن ۱۴, ۱۳۹۷
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (5٫00 / 5)

در این بخش با معرفی ابزاری به نام Sherlock در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. این ابزار به منظور یافتن یوزرنیم افراد در سراسر شبکه های اجتماعی استفاده می شود.

ابزار Sherlock برای جمع آوری اطلاعات اهدافت و تارگت هایتان مفید است. اگر شما می خواهید یک مهندسی پیشرفته اجتماعی را در برابر یک هدف خاص انجام دهید یا اگر می خواهید تست کنید که آیا یک کاربر در یک شبکه اجتماعی دیگر نیز با همین نام کاربری فعال است یا خیر، این ابزار بسیار مفید و کارا خواهد بود.

نصب ابزار Sherlock

برای نصب این ابزار شما نیاز است با استفاده از دستور زیر اقدام به نصب کنید :

git clone https://github.com/TheYahya/sherlock.git

این ابزار براساس Python3 نوشته شده و بنابراین لازم است قبل از نصب باشد. بعد از نصب لازم است با استفاده از ابزار زیر اقدام به نصب پیش نیازهای این ابزار کنید:

pip3 install -r requirements.txt

اجرای ابزار Sherlock

برای اجرا از دستور زیر استفاده می کنیم :

python3 sherlock.py -h

ما در اینجا یک رابط کاربری بسیار ساده را ببینیم. شما می توانید وب سایت ها را با محبوبیت رتبه بندی کنید، اسکریپت را از طریق tor یا پروکسی های دیگر به منظور مشخص نشدن IP اصلی، اجرا کنید، داده ها را از فایل json بارگذاری کنید و …
در مثال ما، ما از برخی گزینه های اساسی استفاده خواهیم کرد.استفاده از این ابزار بسیار آسان است. فقط نام کاربری که میخواهید جستجو کنید را وارد کنید.

دستور ساده برای استفاده از این ابزار :

python3 sherlock.py [username]

ما تمام نتایجی را که می خواستیم به دست آوردیم. برخی از خطاها وجود دارد، اما چندان بزرگ نیست. بعد از آن نتایج را به صورت دستی بررسی کنید.

ابزار شرلوک بسیار کارآمد و آسان برای استفاده است. داده های شما در فاز جمع آوری اطلاعات بسیار مفید است. این کار نیز بسیار سریع انجام می شود.
در عرض یک دقیقه حدود ۵۰ سایت مختلف را در اختیار خواهیم داشت. در کل، ابزار فوق العاده ای برای این کار می باشد و بنا به نظر کارشناسان نمره ۴ از ۵ را کسب می کند.


نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *