Endpoint Protector – Enforced Encryption

Endpoint Protector – Enforced Encryption

Endpoint Protector – Enforced Encryption

مدیریت از راه دور و اجرای رمزگذاری USB بر روی Windows و Mac OS X با Endpoint Protector

با در دسترس بودن و قابلیت حمل و نقل بخش مهمی از فعالیت ها و اطلاعات روزمره ما، اطمینان از محرمانه و امن بودن این نقل و انتقالات، یکی از الزامات است. داده های ذخیره شده در رایانه ها، فضای ذخیره سازی Cloud و یا دستگاه های USB می توانند دچار نقض و نشت اطلاعات شوند بنابراین باید بصورت کمال محافظت شوند. راه حل رمزگذاری کراس پلت فرم بهترین راه برای اطمینان از محرمانه بودن اطلاعات و جلوگیری از دسترسی و نشت اطلاعات می باشد.

Encryption Enforced EasyLock USB همراه با Endpoint Protector به مدیران فناوری اطلاعات اجازه می دهد تا سیاست کنترل دستگاه خود را گسترش دهند و اطمینان حاصل شود که تمام داده های محرمانه به دستگاه های ذخیره سازی USB به طور خودکار رمزگذاری می شوند. بعنوان یک راه حل کراس-پلت فرم، Easy Lock را می توان در هر دو سیستم عامل Windows و Mac OS X استفاده کرد. از طریق یک رمز عبور امن، کاربران با خیال راحت می توانند اطلاعات محرمانه را انتقال داده و به آن دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، برخی از ویژگی های مفید دیگر برای مدیران فناوری اطلاعات مانند ارسال پیام به کاربران از راه دور، درخواست تغییر رمز عبور یا پاک کردن اطلاعات محرمانه در صورت از دست دادن یا ربودن دستگاه، در دسترس می باشد.

Endpoint Protector علاوه بر Encryption Enforced EasyLock برای دستگاه های USB، مدیران فناوری اطلاعات را قادر می سازد از FileVault بهره مند شوند و رمزگذاری را بر روی رایانه های سیستم عامل Mac OS X ثبت کنند.


1 – استقرار ماژول Device Control

2 – فعال سازی ویژگی EasyLock to USB devices

3 – رمزگذاری اتوماتیک اطلاعات و انتقال داده

4 – انتقال داده بصورت کاملا امن


مزایای اصلی

رمزنگاری USB

محافظت خودکار از داده های کپی شده دستگاه های USB رمزگذاری شده

مکانیزم های امنیتی قوی

رمزگذاری AES 256-bit ، حفاظت از رمز عبور و تکنیک های ضد جعل

گذرواژه اصلی

ایجاد یک رمز عبور اصلی، تداوم در شرایط مختلف