اس اس ال سرتوم

شرکت سرتوم بزرگترین و با سابقه ترین CA در کشور لهستان می باشد .این شرکت که یکی از زیر مجموعه های گروه ASSECO که یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات نرم افزاری در اروپا می باشد، دارای زیرساخت ها بسیار قوی جهت تولید محصولات و خدمات تصدیق هویت و امنیت سایبری می باشد. شرکت سرتوم با اریه محصولات متنوع در زمینه گواهی امنیتی SSL نیازمندی های مختلف مشتریان خود را با بالاترین کیفیت و رقابتی ترین قیمت تامین می کند. شرکت سما سامانه تجهیز به عنوان فروشنده رسمی محصولات سرتوم در ایران کلیه خدمات و محصولات امنیتی این شرکت را به همراه آموزش و خدمات پس از فروش ارایه می نماید.

محصولات شرکت سرتوم بطور به شرح زیر میباشد:

       Code Signing CertificatesE-signatureSSL Certificates
   WebNotariusTime stampID Certificates

در تشریح مزیت های شرکت سرتوم می توان موارد زیر را نام برد:
-ارایه خدمات برای دامنه .ir
– تاییدیه های صادر شده توسط این شرکت قابل شناسایی و تایید توسط تمام مرورگرهای اینترنت، تمام برنامه های ایمیل و تمام وب سرورها میباشد.
– این شرکت قاطعانه تعهد میدهد که ماهیت واقعی مشتریان را طبق رویه های بسیار سخت گیرانه بین المللی CPS و همچنین از طریق تایید هویت توسط شخص ثالت که یک ماهیت کاملا مستقل و جداگانه است تایید نماید و پس از اطمینان کامل از واقعی بودن هویت مشتری اقدام به صدورگواهی امنیتی مینماید.
– بدلیل مدیریت عملی هزینه ها و استفاه از منابع بسیار گسترده، این شرکت محصولات خود را با قیمت بسیار رقابتی نسبت به سایر شرکت های دیگر ارایه می کند.
– این شرکت با استفاده از ابزار تحلیل عمیق خود بطور رایگان امکان بررسی قابلیت استفاده و سازگاری محصولات خود با وب سایت مشتری را ارایه می کند.
با توجه به شرایط بسیار بحرانی و ناامنی که در فضای سایبری ایجاد شده است و بطور گسترده ای فضای سایبری کشور مورد تهاجم هکر های کشور های دیگر قرار گرفته است، استفاده از یک فضای امن و گواهی امنیتی که واقعا ایمن باشد یکی از ضروریات مقابله با این تهاجم گسترده می باشد. همچنین لازمه گرفتن نماد اعتماد الکترونیک درجه ۲ داشتن گواهی امنیتی SSL می باشد و طبق قوانین وزارت بازرگانی تمامی وب سایت ها با تراکنش ماهانه بالای یک میلیون تومان از این پس اجبار به گرفتن نماد اعتماد خواهند شد.

پروتکل امنیتی SSL چیست؟

SSL یا Secure Socket Layer راه حلی جهت برقراری ارتباطات ایمن میان یک سرویس دهنده و یک سرویس گیرنده است که توسط شرکت Netscape ارایه شده است. در واقع SSL پروتکلی است که پایین تر از لایه کاربرد (لایه ۴ از مدل TCP/IP) و بالاتر از لایه انتقال (لایه سوم از مدل TCP/IP) قرار می گیرد. مزیت استفاده از این پروتکل، بهره گیری از موارد امنیتی تعبیه شده آن برای امن کردن پروتکل های غیرامن لایه کاربردی نظیر HTTP، LDAP، IMAP و … می باشد که براساس آن الگوریتم های رمزنگاری بر روی داده های خام (plain text) که قرار است از یک کانال ارتباطی غیرامن مثل اینترنت عبور کنند، اعمال می شود و محرمانه ماندن داده ها را در طول کانال انتقال تضمین می کند.

ملزومات یک ارتباط مبتنی بر پروتکل امنیتی SSL :

برای داشتن ارتباطات امن مبتنی بر SSL عموما به دو نوع گواهی دیجیتال SSL یکی برای سرویس دهنده و دیگری برای سرویس گیرنده و یک مرکز صدور و اعطای گواهینامه دیجیتال یا CA نیاز می باشد. وظیفه CA این است که هویت طرفین ارتباط، نشانی ها، حساب های بانکی و تاریخ انقضای گواهینامه را بداند و براساس آن ها هویت ها را تعیین نماید.

sama   طراحی شده توسط شرکت سما وب هاست
کپی رایت © 2016.