SSL-Europa

full_2136

اس اس ال اروپا با نشان دادن ایکون قفل در کنار نوار آدرس وب سایت شما ، هویت و اصالت وب سایت شما را برای مخاطب تصدیق می کند.

با استفاده از گواهی امنیتی یک ارتباط دوسویه امن بین وب سایت شما و رایانه های کاربران وب سایت شما ایجاد می گردد. درنتیجه بازدیدکنندگان و کاربران وب سایت ، هنگام پویش وب سایت و استفاده از امکانات و یا انجام تراکنش های مالی و یا خرید اینترنتی ، با خیال راحت و با اطمینان از اصالت و هویت وب سایت تراکنش مورد نیاز خود را انجام می دهند. اطلاعات رد و بدل شده بطور کامل رمزنگاری شده و برای هکرهای و یا هر اقدام دیگری که منجر به سرقت اطلاعات گردد غیر قابل استفاده خواهد بود.

در اس اس ال اروپا صادر شده توسط ما ، از قوی ترین کلید های رمزنگاری و الگریتم های هشتینگ استفاده می شود که رمزگشایی آن را برای کاربران غیر مجاز و هکر ها غیر ممکن می سازد. تیم بررسی صلاحیت و هویت مشتری قبل از صدور گواهی امنیتی بدقت مدارک هویتی و مالکیتی مشتری را بررسی و پس از انجام چک لیست های امنیتی و اجرای رویه های تصدیق هویت استاندارد اقدام به صدور گواهی امنیتی می نماید که این فرایند موجب تضمین سلامت و امنیت بالای گواهی های صادر شده این شرکت در مقایسه باسایر رقبا گشته است.

برای دریافت اطلاعات تکمیلی کاتالوگ محصول را دانلود نمایید

sama   طراحی شده توسط شرکت سما وب هاست
کپی رایت © 2016.