Penta Security

Penta_Security_Logo

با توجه به افزایش حملات سایبری و خرابکارانه به وب سایت ها و تلاش برای هک و نفوذ به درون سازمان از طریق وب سایت، استفاده از تدابیر امنیتی جدید امری اجتناب ناپذیر می باشد.

                وف پنتا سکیوریتی راهکار مناسبی برای پاسخگویی به چنین نیازمندی است. وف تمامی حملات  خرابکارانه روی وب سایت را شناساسی و مسدود می کند. همچنین مانع از نشت اطلاعات از طریق وب سایت می گردد.

گرچه در ظاهر اگر یک وب سایت با درنظر گرفتن تمامی تدابیر امنیتی ساخت شود نیازی به استفاده از وف ندارد، اما در عمل رسیدن به چنین وب سایت ایمن و غیر قابل نفوذی تقریبا غیر ممکن است. تنوع و گستردگی خدمات ان لاین که روزبروز بر شمار ان افزوده میگردد نیازمند وب سایت هایی بزرگ و پیچیده است که استفاده از یک سیاست امنیتی خاص پاسخگوی تمامی نیازمندی های امنیتی وب سایت نخواهد بود، علاوه براین گاها هزینه های تدابیر امنیتی بسیار گرانبهاتر از ساخت خود وب سایت خواهد بود.

استفاده از وب راهکاری نهایی برای مقابله با تمامی حملات به روی وب سایت خواهد بود. وف نه تنها امنیت وب سایت شما را تامین می کند بلکه موجب صرفه جویی ریالی و زمانی نیز می گردد.

شرکت پنتا سکیوریتی یکی از تامین کنندگان اصلی راهکار های وب در دنیا می باشد. این شرکت که با شرکت های فن اوری برتر دنیا مشارکت فنی و تکنولوژکی دارد توانسته از در عرصه بازار تامین وف جایگاه مستحکمی برای خود ایجاد نماید. شرکت سما سامانه تجهیز نماینده رسمی شرکت پنتا سکیورتی در ایران می باشد و کلیه خدمات و محصولات این شرکت را با گارانتی و خدمات پس از فروش رسمی ارایه می نماید.

https://www.pentasecurity.com/product/waf/web-application-firewall/

برای دریافت اطلاعات کاتالوگ محصول را دانلود نمایید

sama   طراحی شده توسط شرکت سما وب هاست
کپی رایت © 2016.