Acunetix درباره

همانگونه که می دانید ، امنیت وب سایت ها و سرور های میزبانی وب می باید یک اولویت در هر سازمان و شرکت باشد ، اما این موضوع معمولاً مورد بی توجهی مدیران آنها قرار می گیرد. این در حالی است که هکرها همواره در حال سعی در نفوذ و خرابکاری در نرم افزارهای تحت وب ، سایت های اینترنتی ، فرم ها ، محتوای درج شده در صفحات وب و … هستند و تمام این موارد به صورت ۲۴ ساعته در تمام طول هفته و سال در دسترس آنها خواهند بود. بنابراین با توجه به دسترسی و متصل بودن تمامی این ورودی ها و ابزارها به بانک های اطلاعاتی و منابع محرمانه سازمان ، همواره خطر رویارویی با هکرها موضوعی مهم خوهد بود.
هیچ دفاع امنیتی در سطح شبکه نمی تواند جلو خرابکاری این هکرها را بگیرد زیرا تمامی نرم افزارهای تحت وب و سایت های اینترنتی ، بر روی پورت ۸۰ و یا ۴۴۳ که همیشه و برای استفاده همگان باز است اجرا می گردند. از طرف دیگر با توجه به گستردگی بخش ها و امکانات متعدد این نرم افزارها ، نمی توان تمامی بخش های موجود در آنها را از لحاظ امنیتی مورد بازبینی و تست قرار داد.

نرم افزار اسکنر Acunetix (آکیونتیکس) ، به صورت خودکار وب سایت ، نرم افزارهای تحت وب و سرورهای میزبانی وب شما را برای تشخیص آسیب پذیری های امنیتی آنها بر اساس بیش از ۳۰۰۰ روش نفوذ و حمله ، بازبینی و اسکن کرده و گزارش های کاملی را از این عملیات به شما ارائه می نماید.

Acunetix_Insignia_Name_HiRes_PNG

Acunetix می تواند تمامی ساختار و بخش های نرم افزارهای تحت وب ، وب سایت ها و پورتال های اینترنتی شما ، حتی قسمت هایی از آنها که دارای محدودیت ورود هستند را به راحتی اسکن و بررسی نماید.

با استفاده از سیستم تشخیص آسیب پذیری های امنیتی Acunetix ، می توانید از بیش از ۳۰۰۰ نوع تهدید شناخته شده برای وب سایت های خود با اولویت ها و درجه اهمیت های دسته بندی شده آگاه گردید.

یک گزارش کامل و گسترده می تواند به شما به عنوان مدیران سازمان ها و شرکت ها و یا توسعه دهندگان وب سایت های این مراکز کمک کند تا نقاط آسیب پذیر نرم افزارهای تحت وب و سایت های خود را به دقت شناخته و به بهترین شکل آنها را رفع نمایید.

چه موسسات ، شرکت ها و سازمان هایی از Acunetix استفاده می کنند؟
                                                                                               sama   طراحی شده توسط شرکت سما وب هاست
کپی رایت © 2016.