گروه امنیتی سما سامانه

هرچه رنگ و بوی دنیا اطراف ما دیجیتالی تر میشود ، عمق و گستردگی آسیب پذیری های ما نیز بیشتر می شود. اکنون زمان ان رسیده است قبل از اینکه مجرمان سایبری و هکر ها کنترل دنیای دیجیتال شما را در دست بگیرند، تصمیم درست را اتخاذ کرده و برترین تدابیر امنیتی در دنیای دیجیتال را انتخاب کنید. باورکنید یا نه ، آگاه باشید که با هک شدن فقط یک کلیک فاصله دارید. گروه امنیت سایبری سما که زیر مجموع هلدینگ سما می باشد برترین راه کارها و فن اوری های عرضه شده در دنیای سایبری را برای محافظت از حریم دیجیتالی شما دربرابر جرایم و حوادث سایبری ارایه می کند. به عنوان نماینده و فروشنده رسمی برند های برتر عرضه سایبری چون اکانتیکس ، اف سکیور، هیمدال، استورم شیلد، نیوسافت، ووساین وانتراست همواره تلاش کرده ایم برترین راهکارهای امنیت سایبری را برای مشتریان خود فراهم کنیم .

به جمع ما بپیوندید تا از امنیت درکنارهم بودن لذت ببریم.

محصولات

آنتی ویروس

گروه امنیتی سما سامانه نماینده فروش رسمی آنتی ویروس F-SECURE در ایران می باشد.

ضد باج افزار/ بد افزار

HEIMDAL راهکار نهایی مقابله با انواع باج افزار و بد افزار در سطح سازمانی و غیر سازمانی می باشد.

فایروال

گروه امنیتی شرکت سما سامانه نماینده رسمی برند های STORMSHIELD فرانسه و NEUSOFT چین درایران است.

اسکن وب - Acunetix

گروه امنیتی سما سامانه نماینده رسمی و تایید شده فروش و خدمات پس از فروش Acunetix در ایران میباشد.

گواهی نامه SSL

استفاده از بستر امن https یکی از پیش نیاز های یک شبکه ایمن میباشد. که ارتباط امن بین وب سایت و کاربران را تضمین می نماید.

مشاوره امنیت و پن تست

آزمون نفوذپذیری برنامه های کاربردی وب
آزمون نفوذپذیری شبکه
آزمون نفوذپذیری برنامه های رومیزی

آنتی ویروس F - Secure

شرکت سماسامانه نماینده رسمی فروش محصولات و خدمات آنتی ویروس F-SECURE می باشد. ایمنی بالا و سهولت کاربری کنترل پنل از ویژگی های منحصربفرد این آنتی ویروس می باشد.

f-secure-copy
acunetix-floating-laptop-copy

وب اسکن Acunetix

همانگونه که می دانید ، امنیت وب سایت ها و سرور های میزبانی وب می باید یک اولویت در هر سازمان و شرکت باشد ، اما این موضوع معمولاً مورد بی توجهی مدیران آنها قرار می گیرد. این در حالی است که هکرها همواره در حال سعی در نفوذ و خرابکاری در نرم افزارهای تحت وب ، سایت های اینترنتی ، فرم ها ، محتوای درج شده در صفحات وب و … هستند و تمام این موارد به صورت ۲۴ ساعته در تمام طول هفته و سال در دسترس آنها خواهند بود. بنابراین با توجه به دسترسی و متصل بودن تمامی این ورودی ها و ابزارها به بانک های اطلاعاتی و منابع محرمانه سازمان ، همواره خطر رویارویی با هکرها موضوعی مهم خوهد بود.
هیچ دفاع امنیتی در سطح شبکه نمی تواند جلو خرابکاری این هکرها را بگیرد زیرا تمامی نرم افزارهای تحت وب و سایت های اینترنتی ، بر روی پورت ۸۰ و یا ۴۴۳ که همیشه و برای استفاده همگان باز است اجرا می گردند. از طرف دیگر با توجه به گستردگی بخش ها و امکانات متعدد این نرم افزارها ، نمی توان تمامی بخش های موجود در آنها را از لحاظ امنیتی مورد بازبینی و تست قرار داد.

مطلب بیشتر
bulbs

ضد بد افزار / باج افزار

بازار محصولات امنیتی مملو از محصولاتی است که هدفشان تامین امنیت شما در مقابل خطرات سایبری است. در این میان نام شرکت های بسیاری در زمینه آنتی ویروس و فایروال در بازار به چشم می خورد که هر کدام خدمات متنوع و متفاوتی را برای نیازمندی های مشتریان خود ارایه می کنند اما با وجود این همه محصولات مختلف، هنوز به اندازه کافی محصول قابل اطمینانی که بتواند آسیب پذیری های نرم افزارها و اپلیکیشن های نصب شده بر روی رایانه ها و یا شبکه شما را یافته و راهکار آن را ارایه کند به بازار عرضه نشده است.
ادامه مطلب
ssl

خدماتSSL

خرید ssl : سما سکیوریتی به عنوان یکی از شرکت های معتبر گواهی SSL در کشور خدمات صدور گواهینامه ssl است. سما سکیوریتی با دارا بودن بیش از ۳۰٫۰۰۰ کاربر و بیش از ۱۰ سال تجربه یکی از معدود شرکتهای معتبر صدور گواهی نامه SSL جهت دامنه های ir و بین الملل (com , … ) در ایران می باشد و این خدمات را به مجموعه گسترده ای از مشتریان از سازمانهای بزرگ دولتی و خصوصی تا وب سایت های کوچک شخصی و فروشگاهی ارائه می نماید.
سما سکیوریتی در این خدمات سعی نموده سرویسی با بالاترین سرعت و امنیت ، بیشترین امکانات ، قویترین پشتیبانی در اختیار طیف گسترده مشتریان خود قرار دهد.

ادامه مطلب

خدمات تست امنیت

آزمون نفوذ عبارت است از کشف راه ها و بررسی روش های دسترسی غیر مجاز به منابع حساس و اطلاعات محرمانه ی سازمان ها، در کوتاهترین زمان ممکن. هدف از انجام آزمونهای نفوذ، پی بردن به نقاط ضعف موجود در سامانه ها و ارائه ی راهکارهای مناسب برای برطرف نمودن آنها است. در فرآیند آزمون نفوذ، تیم آزمونگر علاوه بر داشتن نگاه مستقل به هر آسیب پذیری، به ترکیب آنها برای شبیه سازی یک سناریوی واقعی نیز توجه دارد. این امر باعث به وجود آمدن شناخت دقیق تر از خسارات احتمالی میشود، که ممکن است در اثر بروز رخدادهای رایانه ای به سیستمهای اطلاعاتی و شبکه ی سازمان تحمیل گردد.
خدمات آزمون نفوذ سما سامانه تجهیز با مشخصات ذیل ارائه میشود:
آزمون نفوذپذیری برنامه های کاربردی تحت وب
آزمون نفوذپذیری شبکه
آزمون نفوذپذیری برنامه های رومیزی

ادامه مطلب  

آخرین اخبار

sama   طراحی شده توسط شرکت سما وب هاست
کپی رایت © 2016.