GFI LanGuard

مدیریت LAN در GFI

GFI LanGuard
راه حل نهایی برای امنیت IT کسب و کار های تجاری با GFI LanGuard

اسکنر امنیت شبکه و مدیریت وصله های امنیتی

GFI LanGuard به عنوان مشاور ارائه دهنده امنیت مجازی عمل می کندمحصول GFI LanGuard یک تحلیل دقیق از وضعیت شبکه شما ارائه می دهد که شامل برنامه های کاربردی یا پیکربندی های پیش فرض است که یک خطر امنیتی دارند. GFI LanGuard همچنین به شما یک تصویر کامل از برنامه های نصب شده را می دهد که این مورد شامل سخت افزار در شبکه شما، دستگاه های تلفن همراه که به سرورهای Exchange متصل می شوند، وضعیت برنامه های امنیتی (آنتی ویروس، ضد اسپم، فایروال، و غیره) ؛ پورت های باز و هر گونه خدمات موجود در حال اجرا بر روی دستگاه شما، می باشد.
بیش از 60،000 ارزیابی آسیب پذیری در سراسر شبکه های خود، از جمله محیط مجازی، دستگاه های تلفن همراه و شبکه انجام می شود. GFI LanGuard سیستم های عامل، محیط های مجازی و برنامه های کاربردی را از طریق پایگاه های داده های بررسی آسیب پذیری مانند OVAL و SANS Top 20 اسکن می کند. GFI LanGuard شما را قادر می سازد تا وضعیت امنیت شبکه خود را تجزیه و تحلیل کنید، خطرات را شناسایی و قبل از اینکه این آسیب پذیری ها مشکل ساز شوند آنها را برطرف کنید.
مدیریت وصله های امنیتی برای کسب و کار شما بسیار حیاتی است. نقض های امنیتی شبکه اغلب ناشی از اجزای مشکل دار شبکه بوجود می آیند. GFI LanGuard قبل از به خطر افتادن شبکه، آسیب پذیری های را اسکن و شناسایی می کند و زمان لازم برای مدیریت وصله های امنیتی را کاهش می دهد. GFI LanGuard وصله های امنیتی سیستم های ویندوز، مک و لینوکس و بیش از 60 برنامه جانبی را تحت پوشش قرار می دهد و وصله های امنیتی را مدیریت می کند.


CLOSE
CLOSE