GFI MailEssensials

راه حل امن سازی ایمیل ها و جلوگیری از هرزنامه ها

GFI MailEssensials
کنترل امنیت ایمیل ها و مسدودسازی هرزنامه ها یا GFI MailEssensials

نرم افزار محافظت از ایمیل برای حفظ امنیت شبکه شما و جلوگیری از هرزنامه

GFI MailEssentials امنیت ایمیل برای سرورهای ایمیل شما را فراهم می کندراه حل VBSpam-certified با استفاده از چندین مرحله فیلتر ضد هرزنامه که ترکیبی از تکنولوژی SpamRazer ، لیست های خاکستری، فیلتر سازی براساس IP ، فیلترسازی Bayesian ، و تکنولوژی های پیشرفته دیگر برای جذب هرزنامه ها بصورت حداکثری تا 99% با پایین ترین میزان false-positive با اطمینان خاطر بالا از تحویل امن ایمیل های مهم، محیط ارتباطی شما را محافظت می کند.
این تکنیک چندین اسکن Zero Hour Protection را تضمین می کند و به طور چشمگیری زمان لازم برای به دست آوردن آخرین تعاریف ویروس را در برابر آخرین تهدیدات کاهش می دهد. شما با استفاده از روشهای تشخیص مخرب هورمونی و پلی مورفیکی از موتورهای x5، حداکثر محافظت از محیط ایمیل خود را به دست می آورید.
اجرای سیاست های محتوای محرمانه مبتنی بر کاربر، شما را قادر به کنترل محتویاتی می کند که به شبکه شما از طریق ایمیل وارد می شود و یا از آن خارج می شود. این تابع بر اساس نوع واقعی فایل، چک کردن کلمات کلیدی فرهنگ لغت و چک لیست های منظم، کمک می کند تا از شرکت شما در مقابل نشت داده های تصادفی یا مخرب محافظت کند.


CLOSE
CLOSE