GFI OneConnect

پلتفرم مدیریت ایمیل ها مبتنی بر Cloud برای Exchange

GFI OneConnect
پلتفرم مدیریت ایمیل ها مبتنی بر Cloud برای Exchange با GFI OneConnect

حفاظت پیشرفته در مقابل هرزنامه ها و تروجان ها برای Exchange با اسکن آنتی ویروس

GFI OneConnect ایمیل شما را بایگانی می کند و شبکه شما را از تهدیدات ایمیل و هزینه های خرابی ایمیل محافظت می کند.نرم افزار GFI OneConnect از یک رویکرد چند لایه برای جلوگیری از هرزنامه و بدافزار استفاده می کند. Spam Checker ایمیل دارای نرخ تشخیص هرزنامه بسیار عالی است تا اطمینان حاصل شود که شبکه و کاربران شما دارای حفاظت کامل در برابر هرزنامه و تهدیدات ایمیلی هستند که امنیت ایمیل ایمن را تضمین می کنند.
نرم افزار GFI OneConnect ارائه خدمات آرشیو ایمیل مبتنی بر Cloud مدرن و ایمن را برای ذخیره کپی از تمام ایمیل های کسب و کار را از هر صندوق ورودی ارائه می دهد. کاربران شما هرگز نیازی به نگرانی در مورد محدودیت های ذخیره سازی صندوق های پستی Exchange خود ندارند و همیشه ایمیل را به طور ایمن در یک مکان مرکزی و امن پشتیبان گیری می کنید.
نرم افزار GFI OneConnect علاوه بر اطمینان از یک سرور ایمیل ایمن، می تواند به میزان قابل توجهی در دسترس بودن زیرساخت ایمیل شما را بهبود بخشد. این یک سیستم آماده به کار با سیستم کامل مبتنی بر Cloud را فراهم می کند و کاربران قادر خواهند بود از طریق یک رابط مبتنی بر وب بدون هیچ گونه اختلال، همچنان به دریافت ایمیل، ضبط تقویم و پیوست ها ادامه دهند.


CLOSE
CLOSE