GFI OneGuard

GFI OneGuard

GFI OneGuard
امنیت شبکه متمرکز و پلت فرم مدیریت فناوری اطلاعات برای کسب و کار با GFI OneGuard

مرکز مدیریت فناوری اطلاعات شبکه با آنتی ویروس کسب و کار

آنتی ویروس، مدیریت وصله های امنیتی، مدیریت منابع و ابزار گزارش دهی برای کسب و کار



آنتی ویروس اساسی ترین تابع امنیتی است که برای محافظت از دستگاه ها از نرم افزارهای مخرب ضروری است. با استفاده از موتور AV پیشرو توسط آزمایشگاه کسپرسکی، GFI OneGuard محافظت بلادرنگ را از آخرین تهدیدات ارائه می دهد. با استفاده از عوامل نصب شده بر روی هر دستگاه و از طریق داشبورد مرکزی مدیریت می شود، می توانید اسکن، به روز رسانی و هر جنبه ای از حفاظت از ویروس را کنترل کنید.




به روز رسانی نرم افزارها یک مکانیسم دفاعی ضروری برای فناوری اطلاعات است و همچنین راه حلی برای بهبود ویژگی ها، رفع اشکالات و بهینه سازی کدها. این موضوع هم یک سربار منابع عظیم است که وقت و تخصص برای انجام آن نیاز است. GFI OneGuard با استفاده از تکنولوژی اختصاصی GFI LanGuard برای نظارت بر وضعیت وصله های امنیتی و نظارت صدها دستگاه در یک بار شما کنترل کامل این پلت فرم را دارید، زیرا مدیریت وصله های امنیتی می تواند به طور کامل خودکار یا به صورت دستی با توجه به نیاز کنترل شود.




پیگیری دقیق آنچه که به شبکه شما متصل شده و جایی که برای تنظیمات شبکه تنظیم شده است، می تواند یک چالش باشد. GFI OneGuard با استفاده از موتور کشف دستگاه ها این فرایند را آسان می کند و این باعث می شود که شبکه شما به حساب دستگاه های متصل شده متصل شود. این می تواند سخت افزار، نرم افزار، سطوح پچ و حتی در سیستم های از راه دور، ردیابی و گزارش دهد.


CLOSE
CLOSE