GFI WebMonitor

محصول مانیتورینگ وب شرکت GFI

GFI WebMonitor
مدیریت استفاده از اینترنت خود با حداقل تلاش با GFI WebMonitor
نظارت و کنترل هوشمندانه بهره وری کاربر، افزایش امنیت و مدیریت پهنای باند

حفاظت در برابر تهدیدات مبتنی بر وب و کنترل فعالیت شبکه اینترنت شما با فیلتر کردن URL و وبفعالیت های کنترل نشده تحت وب می تواند بر میزان بهره وری تاثیر بگذارد، همچنین منجر به آلودگی های مخرب، افزایش هزینه ها و مسئولیت های احتمالی قانونی، و همچنین خدشه دار شدن اعتبار شما شود. GFI WebMonitor با استفاده از قابلیت فیلتر کردن ترافیک با استفاده از قابلیت طبقه بندی وب سایت، امکان فیلتر کردن وب سایت منحصر به فرد را فراهم می کند. همچنین کنترل دقیقی را بر روی آنچه کاربران در حال انجام آنلاین و برنامه های کاربردی که از آنها استفاده می کنند، ارائه می دهد.
مرور وب سایت هایی مانند YouTube و صرف وقت در سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک می تواند یک پهنای باند زیادی را از شما مورد استفاده قرار دهد. قابلیت های کنترل پهنای باند GFI WebMonitor به مدیران کمک می کند که چگونه این پهنای باند مورد استفاده قرار می گیرد و به نوبه خود در کاهش هزینه ها موثر واقع می شود. داشبورد های بصری تصویری گزارش دقیقی از میزان پهنای باند را ارائه می دهد. سپس کنترل کامل بر چگونگی استفاده از آن را برای شما ارائه می کند.
محافظت از شبکه در برابر تهدیدهای مبتنی بر وب یک چالش بزرگ برای مدیران فناوری اطلاعات و امنیت است. نادیده گرفتن خطرات آنلاین می تواند منجر به آلودگی های مخرب یا نقض اطلاعات شود. در نتیجه سازمان ها می توانند هزینه های سنگین، بهره وری ضعیف، خرابی، اطلاعات کسب و کار بحرانی را به خطر بیندازند و هزینه های IT را برای تعمیر آسیب ها افزایش دهند. GFI WebMonitor بصورت بلادرنگ با استفاده از دو موتور آنتی ویروس بارگیری می کند تا فایل های مخرب را بین ببرد.


CLOSE
CLOSE