Kaspersky Endpoint Security For CLOUD

Kaspersky Endpoint Security For CLOUD

Kaspersky Endpoint Security For CLOUD

Kaspersky Endpoint Security Cloud که بطور خاص برای کسب و کارهای کوچک و متوسط توسعه داده است، به شما امکان می دهد اندپوینت ها، دستگاه های تلفن همراه و سرورهای فایل ریموت خود را بصورت امن مدیریت کنید.


نگرانی‌های امنیتیآنچه ما ارائه می دهیمویژگی و منافعبرنامه‌های داخلی
کسب و کارهای کوچک و متوسط دارای بسیاری از تهدیدات مشابه با همتایان بزرگتر خود هستند، اما اغلب منابع مورد نیاز برای مدیریت و محافظت در برابر آنها را ندارند. آنها نیاز دارند به :

  • محافظت از اطلاعات کسب و کار و مشتری از تهدیداتی مانند cryptolockers و سرقت اطلاعات
  • حفاظت مداوم موثر و امن کسب و کار با حفظ سیستم های فناوری اطلاعات
  • امن سازی فرایندها و تجهیزات موبایلی بر اساس سناریو BYOD

بسیاری از کسب و کارهای کوچک و متوسط باید این کار را با زمان، منابع و بودجه محدود، انجام دهند. بدون نیاز به کارکنان متخصص IT، آنها نیاز به امنیت دارند که هر دوی آن مقرون به صرفه و آسان برای اجرا است.

Kaspersky Endpoint Security Cloud به طور خاص برای رسیدگی به چالش های امنیتی و مدیریتی که شرکت ها با آن مواجه هستند، بدون نیاز به اختصاص افراد متخصص IT، توسعه داده شده است.

یک کنسول مبتنی بر پردازش ابری با مدیریت آسان، شما را قادر به ایمن سازی ابزارهای IT کسب و کارتان می کند که می تواند از اطلاعات کسب و کارتان در برابر حملاتی مانند باج افزارها، محافظت کند.

حتی اگر شما فقط 15 دقیقه صرف امنیت IT کنید، Kaspersky Endpoint Security Cloud  بیش از اندازه کافی است تا شبکه شرکت شما محافظت شود. کنسول مبتنی بر وب به این معنی است که شما می توانید امنیت را از راه دور از هر مکانی مدیریت کنید.

مدیریت امنیت برای چندین اندپوینت، دستگاه های تلفن همراه و سرورهای فایل ریموت، از هر کجا، با کنسول آماده به استفاده ابری

مدیریت متمرکز مبتنی بر پردازش ابری : مدیران می توانند وضعیت امنیتی تا 1000 شبکه شرکتی را از هر دستگاه آنلاینی و از هر مکانی، نظارت کنند.

استقرار آسان : Kaspersky  در طول استقرار، سیستم عامل را به طور خودکار تشخیص می دهد و فایل نصب مربوطه را بارگیری می کند.

Default security profiles : پروفایل های امنیتی پیش فرض توسعه یافته توسط کارشناسان آزمایشگاه کسپرسکی محافظت فوری دارند. یک نمایه شامل تمام انواع دستگاهها و سیستم عاملها: Windows، Mac، iOS و Android است.

Secure and manage smartphones and tablets : امن سازی و مدیریت گوشی های هوشنمد با ویژگی های ضد فیشینگ، تشخیص jailbreak، مدیریت دستگاه های تلفن همراه (MDM) و تکنولوژی ضد سرقت برای دستگاه های اندروید و iOS

Kaspersky Endpoint Security for Windows (for workstations)
Kaspersky Endpoint Security for Windows (for file servers)
Kaspersky Security for Mobile
Kaspersky Endpoint Security for Mac


پلت فرم های پشتیبان شده

Windows and Mac OS

Windows file Servers

Android and iOS devices

چه راه حل امنیتی برای کسب و کار شما مناسب است؟