SolarWinds

SolarWinds
[vc_row][vc_column][vc_column_text]امروزه در شبکه های بزرگ و کوچک در تمامی اقصی نقاط جهان فعالیت مانیتورینگ را می‌توان چشم همیشه بیدار مدیر شبکه نامید. با توجه به گستردگی و پیچیدگی شبکه­ های کامپیوتری، مدیریت و مانیتورینگ منابع موجود در سازمان یکی از معضلات مدیران شبکه­ ها می­باشد. سازمان­ها به دنبال ابزارهای توسعه پذیر وانعطاف پذیر در مدیریت و مانیتورینگ شبکه هستند.

در زمان تاسیس SolarWinds در سال 1999، این شرکت همواره برای ارائه محصولات به منظور کمک و توسعه به کارشناسان فناوری اطلاعات، ارائه کنندگان خدمات مدیریتی و تیم های توسعه دهنده، کوشیده است. این شرکت با تکیه بر کیفیت و تجربه عالی خود، در حال خدمت رسانی به مشتریان بسیاری از 170 کشور دنیا می باشد. شرکت SolarWinds با شعار مشتری مداری توانسته است با رفع موانع موجود، موجب کاهش هزینه و پیچیدگی نرم­ افزارها شود.

SolarWinds محصولات و ابزارهای مبتنی بر ارزش را ارائه می‌دهد که طیف وسیعی از چالش‌های مدیریت فناوری را حل می کنند که این چالش‌ها مربوط به شبکه ها، سرور ها، برنامه های کاربردی، ذخیره سازی، مجازی سازی، Cloud و یا عملیات توسعه است.

فعالیت مانیتورینگ شامل نظارت بر ترافیک و سیستم­های موجود در شبکه جهت تشخیص هر گونه خرابی به وجود آمده ناشی از نقص در سرورها، سرویس­ ها و یا قطع اتصالات و نیز ارزیابی شبکه به منظور بهینه سازی کارایی آن در آینده می­باشد. هر چه سیستم مانیتورینگ شما قوی­ تر باشد، احتمال Down یا قطع شدن شبکه پایین­ تر خواهد بود.

اگر بخشی از زیرساخت های فناوری اطلاعات در جایی در جهان وجود دارد که در آن عملکرد عالی اهمیت بالایی دارد، SolarWinds بهترین فناوری برای مدیریت را فراهم می سازد.

محصولاتSolarWinds  که از بنام ترین محصولات مدیریت و مانیتورینگ شبکه محسوب می گردند شامل مدیریت سرورها و برنامه های کاربردی، مدیریت شبکه، امنیت و Logها، مدیریت سیستم های ذخیره سازی و ساختار مجازی و همینطور مدیریت پهنای باند و کنترل ایستگاه های کاری از راه دور می باشد.

 

محصولات شرکت SolarWinds در 5 بخش دسته بندی شده اند:

 

Cloud

IT Security Database

Management

System

Management

Network

Management

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_btn title=”دریافت کاتالوگ” color=”success” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fsamasecurity.ir%2Fwp-content%2Fthemes%2FOrane%2Fimages%2Ffile%2Fsolarwinds.pdf||target:%20_blank”][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]