نمایندگی آنتی ویروس F-Secure در ایران

نمایندگی آنتی ویروس اف سکیور در ایران

نمایندگی آنتی ویروس F-Secure در ایران

 

شرکت F-secure (اف سکیور) یک شرکت تولید کننده نرم‌افزارهای امنیتی و آنتی ویروس است. شرکت اف سکیور در سال 1988 در کشور فنلاند تاسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر هلسینکی فنلاند واقع شده است. این شرکت دارای 25 دفتر رسمی در سراسر دنیا از جمله کشورهای آمریکا و مالزی می باشد. بیش از 1000 کارمند در این دفاتر مشغول به کار هستند که کار تجزیه و تحلیل و توسعه نرم‌افزار آنتی ویروس را به طور مداوم انجام می دهد.

از جمله افتخاراتی که شرکت اف سکیور را بین رقبایش متمایز می‌کند، عبارتند از :

– اولین طراح و سازنده موتور هوش مصنوعی
– اولین طراح و سازنده موتور روت‌کیت اسکنر
– اولین طراح و سازنده آنتی ویروس موبایل سکیوریتی با همکاری شرکت نوکیا

این شرکت همکاری بسیار گسترده ای با بیش از 200 اپراتور تلفن همراه در سراسر دنیا دارد که همین موضوع باعث ارائه محصولات به بیش از 100 کشور دنیا و ارائه خدمات به بیش از 300 میلیون مشتری شده است. یکی از مهمترین مولفه های این شرکت عدم وابستگی به نهادهای سیاسی و دولتی می باشد که بسیار مورد استقبال محققان امنیتی قرار گرفته است.


شرکت سماسامانه تجهیز، به عنوان نماینده رسمی آنتی ویروس F-Secure در ایران، آماده ی ارائه خدمات آموزشی و نیز پشتیبانی این محصول به کاربران خانگی و سازمانی می باشد.


 

داستان F-Secure :

F-Secure را شاید بتوان مدعی بلامنازع خدمات و محصولات امنیت سایبری در جهان معرفی کرد. در طی 30 سال گذشته، F-Secure همواره دنیای امنیت سایبری را با نوآوری ها و ابتکارات خود شگفت زده کرده است و همواره دیوار امنیت سایبری را در برابر هکرها و خرابکاران سایبری بلندتر کرده است و طعم شیرین امنیت را برای هزاران سازمان و بنگاه اقتصادی به ارمغان آورده است.
F-Secure با تکیه بر تجارب ارزشمند و بی همتای خود در زمینه امنیت Endpoint و نیز در زمینه ی تشخیص و پاسخ به ریسک های سایبری، دیوار امنیتی غیرقابل نفوذی را پیرامون مشتریان خود در برابر حملات سایبری، نشست اطلاعات و نفوذ گسترده باج افزارها کشیده است. فناوری پیچیده F-Secure ترکیبی است از قدرت یادگیری ماشینی و تجارب کارشناسان امنیتی که حاصل ساعات متمادی تحقیق و توسعه و آزمایش های فوق پیشرفته F-Secure که به عنوان رویکرد Live Security شناخته می شود.
کارشناسان امنیتی اف سکیور بیش از هر شرکت امنیتی دیگری در صحنه ی جرایم امنیت سایبری در اروپا حاضر شده است و محصولاتش در سراسر جهان به بیش از 20 شرکت اپراتور موبایل و Reseller مختلف عرضه شده است.

 


محصولات و خدمت F-Secure

Business Suite

مدیریت جامع و پیشرفته اجزای شبکه
مقیاس‌پذیر و متناسب به اندازه تمام سازمان

توضیح‌بیشتر

Protection Service For Business

مدیریت جامع توسط کنسول Cloud بدون محدودیت
فناوری فردا را امروز به شما تحویل می‌دهیم

توضیح‌بیشتر

Internet Security

آنتی ویروس خانگی اف سکیور
امنیت یکپارچه و کنترل کامل توسط والدین

توضیح‌بیشتر

Radar

اسکن و مدیریت آسیب پذیری در یک راه حل واحد
ارزیابی دقیق آسیب پذیری ها

توضیح‌بیشتر
CLOSE
CLOSE