نمایندگی KasperSky

آنتی ویروس KasperSky

نمایندگی KasperSky

 


شرکت Kaspersky lab، یک شرکت روسی است که در سال 1997 و به منظور ارائه نرم افزارهای امنیت سیستم های کامپیوتری، تاسیس شد. دفتر اصلی این شرکت در مسکو روسیه و متشکل از، بیش از 1700 کارشناس، می باشد و دفاتر نمایندگی بسیاری در نقاط مختلف از جمله انگلستان، فرانسه، آلمان، هلند، لهستان، رومانی، ژاپن، چین و آمریکا را دارا می باشد.

این شرکت در بیش از 100 کشور فعالیت دارد و بیش از 400 میلیون کاربر از این محصولات استفاده میکنند.

ارزشمندترین دارایی این شرکت، تجربه گرانقدری است که در سال های متمادی مبارزه با تهدیدات سایبری بدست آورده است. 

 


Kaspersky Lab به واسطه تخصص بالا و نگاه ویژه‌ای كه دارد، هم اكنون تبدیل به یكی از سرآمدان بازار در عرصه تولید و توسعه آنتی ویروس‌ها شده است. محصول اصلی شركت، Kaspersky anti–Virus، مرتباً از رهگذر آزمایش‌هایی كه مراكز پژوهشی بین‌المللی معتبر و نشریات IT انجام می‌دهند، جوایز برتر را دریافت می‌كند. لابراتوار كسپرسكی همواره در زمینه عرضه و توسعه بسیاری از استانداردهای تكنولوژیك در صنعت آنتی ویروس، پیشرو بوده است؛ از جمله راه‌ حل‌های همه جانبه برای لینوكس، یونیكس و NetWare؛ یك تحلیل ‌گر نسل جدید كه برای تشخیص ویروس‌های جدیداً منتشر شده طراحی شده، محافظت مؤثر در برابر ویروس‌های كلان و چند ریختی، پایگاه داده آنتی ویروس كه به طور پیوسته به روز می‌شود و ابداع تكنیكی برای تشخیص ویروس‌ها در فایل‌های آرشیوی و زیپ شده. 

 

 


نمایش زنده حملات سایبری در سراسر دنیا توسط

Kaspersky LAB

مشاهدهشرکت سما سامانه تجهیز، نمایندگی رسمی فروش محصولات شرکت KasperSky در ایران بوده و آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

این شرکت دارای نرم افزارهای امنیتی بسیار گسترده ای می باشد که شرکت سما سامانه تجهیز، در بخش آنتی ویروس های تحت شبکه سازمانی، نسخه های زیر را ارائه می دهد:

Kaspersky

Endpoint Security For CLOUD

توضیح‌بیشتر

Kaspersky

Endpoint Security For Business SELECT

توضیح‌بیشتر

Kaspersky

Endpoint Security For Business ADVANCED

توضیح‌بیشتر

Kaspersky

TOTAL Security For Business

توضیح‌بیشتر


 

مقایسه امکانات این 4 محصول در جدول زیر

CLOSE
CLOSE