ManageEngine

ManageEngine
[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”4124″ img_size=”large” alignment=”center”][vc_empty_space][vc_column_text]این شرکت یکی از زیر مجموعه های شرکت ZOHO بوده که در سال 1999 میلادی تاسیس گردیده و محصولات متنوعی را در حوزه مدیریت و مانیتورینگ به دنیا معرفی کرده است. دفتر مرکزی این کمپانی در ایالت کالیفرنیا بوده و تیم برنامه نویسی، R&D  و پشتیبانی آن در کشور هند مستقر می باشد. بیش از 90.000 شرکت در سراسر جهان به محصولات ManageEngine برای مدیریت شبکه‌ها و Datacenter ها ، برنامه‌های کاربردی کسب و کار، خدمات و امنیتIT  اعتماد کرده‌ و بیش از 300.000 مدیر شبکه با استفاده از نسخه‌های رایگان این محصولات، سیستم های شبکه خود را بهینه‌سازی نموده اند.

برتری های رقابتی برای این محصول

امکان مدیریت هوشمند هشدارها وجود دارد. هشدارها با استفاده از Email و SMSقابل ارسال هستند. از Windows Event Log، Syslog و SNMP Trap پشتیبانی می کند. داشبوردی مجزا برای سرویس های Active Directory، Exchange و SQL تعبیه شده است. دارای ابزارهای عیب یابی شامل گرافReal-time ، Switch Port Mapper، MIB Browser و … می باشد.

ویژگی های مهم

راهکار Manage Engine به صورت خودکار نقشه شبکه را تولید می کند. بر دسترس پذیری و کارآیی تجهیزات و اینترفیس نظارت می کند. از Cisco IPSLA برای مانیتورینگ لینک های ارتباطی، ارتباطات VOIP پشتیبانی می کند. از پروتکل های Net Flow، sFlow، IP FIX و … نیز پشتیبانی می کند.

[/vc_column_text][vc_column_text]

کاتالوگ های محصول را دانلود نمایید

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_btn title=”OpManager Datasheet” color=”success” link=”url:https%3A%2F%2Fsamasecurity.ir%2Fwp-content%2Fthemes%2FOrane%2Fimages%2Ffile%2Fopmanager-large-enterprise.pdf||target:%20_blank”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_btn title=”User Manual” color=”success” link=”url:https%3A%2F%2Fsamasecurity.ir%2Fwp-content%2Fthemes%2FOrane%2Fimages%2Ffile%2Fopmanager_userguide-1.pdf||target:%20_blank”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”52px”][/vc_column][/vc_row]
CLOSE
CLOSE