نمایندگی GFI

نمایندگی محصول نرم افزاری GFI در ایران

نمایندگی GFI

شرکت GFI سازنده محصولات نرم‌افزاری شبکه‌ای امنیتی در سال ۱۹۹۲ کار خود را در جمهوری مالت آغاز کرد. توجه به کیفیت بسیار بالای محصولات تولید شده توسط این شرکت ، این شرکت را تبدیل به یکی از معتبرترین سازندگان محصولات امنیت شبکه کرده است.
شرکت GFI یک شرکت با فن آوری پویا و با دفاتر، شرکا و مشتریان زیاد در سراسر جهان است. مجموعه گسترده محصولات این شرکت شامل برخی از مهمترین ابزارهای مدیریت فناوری اطلاعات و راه حل های امنیتی در صنعت می باشد.

شعار این شرکت :
” به Solutions Aurea SMB شرکت GFI خوش آمدید. GFI راه حل های فناوری اطلاعات مناسب برای کسب و کارهای کوچک و متوسط را توسعه می دهد. راه حل های ما، مدیران فناوری اطلاعات را قادر می سازد تا به راحتی و کارآمد کشف، مدیریت و امنیت شبکه های کاری، سیستم ها، برنامه های کاربردی و ارتباطات هر جا که هستند، انجام دهند.

بطور کلی محصولات GFI را می‌توان در چهار گروه تقسیم بندی کرد:

– محصولات بایگانی کننده اسناد و سیستم فکس
– سیستم‌های امنیتی وب و میل سرورها
– سیستم‌ها و راه‌کارهای امنیتی شبکه‌ای
– سرویس‌های مدیریتی


محصولات این شرکت عبارتند از:


 

 


نظارت، مدیریت و امنیت شبکه خود را با محصولات قدرتمند GFI تامین کنید. امنیت IT خود را با رفع آسیب پذیری های شبکه و نصب وصله های امنیتی از دست رفته؛ افزایش امنیت وب و محافظت از وب؛ و اطمینان از حفاظت در مقابل بدافزارها تقویت کنید 

 


با استفاده از امکانات و قابلیت های GFI زیرساخت ارتباطی خود را مدیریت و تقویت کنید. سیستم های فکس و آرشیو تا امنیت ایمیل و ضد اسپم از طریق راهکارهای GFI در اختیار شما قرار می گیرد و در هزینه و زمان شما صرفه جویی می کند و ساختار شما سازگار نگه می داردمحصولات این شرکت برنده جوایز زیر می باشند :

CLOSE
CLOSE