مختصری از گروه امنیتی سما

گروه شرکت های سما مفتخر است با تکیه بر 20 سال تجربه و فعالیت در زمینه تولید و ارایه خدمات نرم افزاری و سخت افزای توانسته است به عنوان تامین کننده محصولات امنیت سایبری ،‌آموزش و خدمات پس از فروش رضایت مشتریان خود را کسب کرده و به یکی از تامین کنندگان اصلی این محصولات تبدیل شود .
طیف وسیع محصولات و خدمات ارایه شده و همچنین گستردگی مشتریانی که از محصولات ارایه شده استفاده می کنند بیانگر میزان اعتماد مشتریان به شرکت سما سامانه تجهیز می باشد که در واقع سرمایه های اصلی این شرکت می باشد.

 

مشاهده محصولاتتماس با ما

هرچه رنگ و بوی دنیا اطراف ما دیجیتالی تر میشود ، عمق و گستردگی آسیب پذیری های ما نیز بیشتر می شود. اکنون زمان ان رسیده است قبل از اینکه مجرمان سایبری و هکر ها کنترل دنیای دیجیتال شما را در دست بگیرند، تصمیم درست را اتخاذ کرده و برترین تدابیر امنیتی در دنیای دیجیتال را انتخاب کنید. باورکنید یا نه ، آگاه باشید کارها و فن اوری های عرضه شده در دنیای سایبری را برای محافظت از حریم دیجیتالی شما دربرابر جرایم و حوادث هیمدال، استورم شیلد، نیوسافت، ووساینای امنیت سایبری را برای مشتریان خود فراهم کنیم .

درباره ما
محصولات
فایروال مجازی – ICS CUBE

فایروال مجازی ICS CUBE یکی از برترین فایروال های مجازی برای سازمان های کوچک و متوسط است که دارای قابلیت های ویژه و امکانات مدیریتی خاص می باشد.

دوره آموزشی CISSP

مدرک CISSP یکی از معتبرترین مدارک بین المللی بوده و بطور مستقل و بدون در نظر گرفتن نوع سخت افزار و نرم افزار مورد استفاده در شرکت ها ارزیابی و صادر می گردد.

دوره آموزشی CEH

دوره CEH، دانشجویان با چک لیست‌های امنیتی آشنا شده و توانایی بررسی سیستم‌های امنیتی موجود را کسب می‌نمایند و قادر به شناسایی آسیب پذیری‌های سیستم می شوند.

دوره آموزشی CSCU

دوره آموزشی CSCU دانش امنیت اطلاعات و شبکه یک کاربر رایانه را در استفاده از منابع رایانه ای در داخل شبکه سازمان و یا حین اتصال به اینترنت ارتقا می دهد.

Remote Control – UltraViewer

نرم افزار Ultraviewer با بازدهی بالا و عملکرد مناسب، یکی از بهترین نرم افزار های حوزه کنترل ارتباطات ریموت دسکتاپ می باشد که مدیران شبکه ها می توانند از آن استفاده کنند.

مدیریت طراحی فرایند – Visual Paradigm

ویژوال پارادایم یک ابزار طراحی فرایند کسب‌وکار چند پلتفرمی و سریع است که از نمادهای مدلسازی فرایند کسب‌وکار، دیاگرام‌های جریان داده و چارت‌های سازمانی پشتیبانی می‌کند.

خدمات VoIP

از متخصصین VoIP در خصوصی راه اندازی، پشتیبانی، رفع ایراد و بهینه سازی سیستم های تلفنی معروف همچون ایزابل، الستیکس و یا دیگر سیستم های استریسکی کمک بگیرید.

خدمات جرم شناسی و فارنزیک

یکی از مباحث مورد توجه در حوادث شبکه، ردیابی مجرمان سایبری می باشد. گروه امنیتی سما، با تکیه بر دانش و تجربه خود، آمده ارائه خدمات فارنزیک به مشتریان گرامی می باشد.

خدمات مشاوره امنیت

در دنیای دیجیتال امروز، با پیشرفت تکنولوژی ها، موضوع امنیت نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته و مشاوره امنیت در سازمان ها به بخش جدا نشدنی بخش فناوری اطلاعات تبدیل شده است.

خدمات تست نفوذ

امروزه یکی از بزرگترین دغدغه های شرکت ها، امنیت اطلاعات داخلی می باشد. گروه امنیتی سما، با تکیه بر دانش و تجربه خود، خدمات تست نفوذ را به مشتریان ارائه می کند.

گواهی Code Signing

Code Signing فرایند امضای دیجیتالی اجرایی و اسکریپت تایید کننده هویت نویسنده نرم افزار است و تضمین می کند که کد آن از زمان امضای آن تغییر یا خراب نشده است.

گواهی نامه امنیتی SSL – Certum

certum تحت عنوان Unizeto Technologies-SA، بزرگترین و با سابقه ترین CA در کشور لهستان می باشد. این شرکت یکی از زیر مجموعه های گروه ASSECO می باشد.

SIEM – insightIDR

insightIDR راهکار شرکت Rapid7 در حوزه SIEM می باشد. این محصول با امکانات و ویژگی های که در اختیار مشتریان می گذارد، آنها را بی نیاز از هرگونه نرم افزار دیگری می کند.

SIEM – ArcSight

ArcSight به تولید نرم افزارهای آنالیز امنیت مراکز داده برای امنیت اطلاعات و مدیریت رویدادها می پردازد. ایده های ArcSight به مشتریان جهت تشخیص و شناسایی تهدیدات کمک می کند.

SIEM – Splunk

Splunk یک نرم افزار SIEM است که داده های فرستاده شده از تمام برنامه های کاربردی، سرویس دهنده ها و تمام دستگاه های تشکیل دهنده ی ساختار شبکه را نمایش می دهد.

مدیریت آسیب پذیری – insightVM

insightVM راه حل مدیریت آسیب پذیری های شبکه می باشد که توسط شرکت Rapdi7 ارائه شده است. این شرکت با تکیه بر تجربه خود، یکی از پیشگامان صنعت امنیت فناوری می باشد.

مدیریت آسیب پذیری – Secunia

Secunia یک شرگت پیشگام و شناخته شده در اکوسیستم امنیت فناوری اطلاعات است که در زمینه ارائه راهکارهای مدیریت آسیب پذیری ها تخصص دارد.

نرم افزار تست نفوذ – Metasploit Pro

Metasploit یک فریم ورک تست نفوذ می باشد که توسط شرکت Rapdi7 توسعه داده شده است. این فریم ورک بنا به قدرت و توامندی هایش، از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

نرم افزار تست نفوذ – Netsparker

Netsparker Professional  نام یک نرم افزار اسکنر امنیتی فوق حرفه ای، به منظور اسکن سرورها و وب سایت ها به صورت از راه دور است محبوبیت بسیار زیادی دارد.

نرم افزار تست نفوذ – Nessus

Tenable، یک شرکت ارائه دهنده خدمات امنیت سایبری است و بیش از 24.000 سازمان در سراسر جهان به شرکت Tenable به منظور درک و کاهش خطرات سایبری متکی هستند.

نرم افزار تست نفوذ – BurpSuite

شرکت PortSwigger در سال 2004 توسط Dafydd Stuttard، یکی از متخصصان پیشرو در امنیت وب، در کشور انگلستان و با هدف تولید نرم افزار های تست نفوذ صفحات وب، تاسیس شد.

نرم افزار تست نفوذ – Acunetix

Acunetix در زمینه تست نفوذ صفحات وب بصورت گسترده و حرفه ای فعالیت می کند. این شرکت یکی از معتبرترین شرکت های تولید کننده نرم افزار در این زمینه می باشد.

کنترل دسترسی کاربران – Arcon

Arcon یک شرکت معتبر و بزرگ در زمینه ارایه محصولات در زمینه کنترل دسترسی کاربران به سرورها و تجهیزات شبکه (PAM) می باشد که به مدیران شبکه کمک بسیاری می کند.

DLP – Safetica

Safetica یک محصول اروپایی با بیش از ۱۲ سال تجربه موفق در زمینه جلوگیری از نشت و سرقت اطلاعات می‌باشد که اخیرا توسط شرکت بزرگ ESET خریداری شده است.

DLP – Secure Tower

Secure Tower یک راهکار جلوگیری از نشت اطلاعات و نظارت بر عملکرد کارکنان می باشد. با Secure Tower از جزییات رفتار کارکنان در سازمان مطلع شوید.

DLP – Endpoint Protector

در جهانی که دستگاه های قابل حمل، شیوه و ابعاد زندگی ما را تغییر داده اند، Endpoint Protector برای محافظت از اطلاعات محرمانه در برابر تهدیدات داخلی طراحی شده است.

فایروال شبکه – ICS Cube

ICS Cube فعالیت خود را با هدف کنترل دسترسی و نظارت کاربران به هنگام اتصال به اینترنت، در سال 2003 آغاز کرد. فایروال این شرکت مناسب برای سازمان های کوچک می باشد.

کریو کنترل – Kerio Control

Kerio در سال 2001 و با هدف فعالیت در حوزه نرم افزار های ارتباط جمعی و تولید دستگاه های مدیریت متمرکز تهدیدات UTM برای شرکت های کوچک و متوسط تاسیس شد.

فایروال شبکه – Sophos

Sophos اولین و تنها فایروالی است که از تکنولوژی ابداعی خود با نان Heartbeat برای یکپارچه سازی و هماهنگی امنیت نقاط پایانی با فایروال بهره می گیرد.

ارائه محصولات امنیتی – Juniper

یکی از توانمندترین شرکت ها در زمینه ارائه راهکارهای امنیت شبکه، شرکت Juniper است که در سال 1996 تاسیس شده و دارای 92 دفتر در 43 کشور در سراسر دنیا می باشد.

فایروال شبکه – Palo Alto

شرکت Palo Alto یکی از پیشتازان و رهبران امنیت شبکه در دنیا به حساب می آید. مهمترین محصول این شرکت فایروال Aplo Alto می باشد که درصدر جدول گارنتر قرار دارند.

ارائه محصولات امنیتی – Fortinet

دیدگاه Fortinet از ابتدا، ارائه امنیت گسترده با کارایی بالا در زیرساخت IT بوده است. Fortinet با ارائه محصولات سطح بالا توانسته است یکی از شرکت های سرآمد در این زمینه باشد.

مانیتورینگ شبکه – WhatUpGold

برای تضمین سطوح دسترسی و عملکردی که سازمان شما از زیر ساخت های IT انتظار دارد، WhatsUp Gold یک مجموعه پایش IT یکپارچه را با قیمتی رقابتی ارائه داده است.

مدیریت شبکه – GFI

شرکت GFI یک شرکت با فن آوری پویا و با دفاتر، شرکا و مشتریان زیاد در سراسر جهان است. مجموعه گسترده محصولات این شرکت کمک بسیار زیادی به مدیران شبکه ها می کند.

مانیتورینگ شبکه،دیتاسنتر – ManageEngine

ManageEngine تولید کننده محصولات حرفه ای در زمینه مدیریت دیتاسنتر و مدیریت شبکه های بزرگ سازمانی می باشد. این شرکت یکی از زیر مجموعه های شرکت ZOHO می باشد.

مانیتورینگ شبکه،دیتاسنتر – SolarWinds

محصولات SolarWinds به منظور کمک به کارشناسان فناوری اطلاعات ارائه و روانه بازار شده است. این شرکت با تکیه بر کیفیت و تجربه خود، در حال خدمت رسانی به مشتریان است.

مانیتورینگ شبکه،دیتاسنتر – PRTG

PRTG Network Monitor را می توان به عنوان یک ابزار حرفه ای نظارت و کنترل شبکه های کامپیوتری به منظور تهیه گزارش های کلی یا جزئی معرفی کرد.

آنتی ویروس سازمانی – Symantec

شرکت Symantec بزرگترین شرکت تولیدکننده نرم‌افزارهای امنیتی در دنیا است. شرکت Symantec در سال ۱۹۸۲ توسط‌ گری هندریکس با کمک بنیاد ملی علوم آمریکا تأسیس شد.

آنتی ویروس سازمانی – ESET Nod32

ESET دارای دفاتر زیادی در سراسر دنیا، از جمله آمریکا، کانادا و … می باشد. محصولاتESET در بیش از 180 کشور جهان توزیع شده و توسط بیش از 100 میلیون کاربر استفاده می شود.

آنتی ویروس سازمانی – Kaspersky

Kaspersky با تکیه بر دانش خود، به یکی از سرآمدان بازار امنیت تبدیل شده است. این شرکت در بیش از 100 کشور فعالیت دارد و بیش از 400 میلیون کاربر از این محصولات استفاده می‌کنند.

آنتی ویروس سازمانی – F-Secure

شرکت F-Secure یک شرکت تولید کننده نرم افزار های امنیتی و آنتی ویروس است. این شرکت همکاری گسترده ای با بیش از 200 اپراتور تلفن همراه در سراسر دنیا دارد.

آخرین مطالب
samasamane
آموزش تصویری Nmap | دوره Nmap for Beginners
در این بخش با آموزش تصویری Nmap | دوره Nmap for Beginners در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. نرم افزار nmap  که مخفف Network Mapper می باشد، یک اسکنر امنیتی است که در ابتدا به دست فیودور واسکوویچ نوشته شد …
samasamane
گزارش باج افزار های منتشر شده در هفته های اخیر – ۲۹ دی
طبق رویه گذشته با گزارش باج افزار های منتشر شده در هفته های اخیر در خدمت شما هستیم. انتشار ورژن جدید باج افزار Scarab کارشناسان امنیتی ورژن جدیدی از باج‌افزار Scarab را کشفه کرده اند که پسوند Karab. ر …
samasamane
تصورات اشتباه مدیران در مورد امنیت سایبری – قسمت دوم
مهم‌ترین کارهایی که مدیران کسب و کارها برای کاهش آسیب‌پذیری‌های امینیت سایبری شرکت خود می‌توانند انجام دهند کدام هستند؟ ( امنیت سایبری ) مدنیک: اگر به جنبه‌های مدیریتی، سازمانی و استراتژیک امنیت سایبر …
samasamane
جلوگیری از حملات sql injection در asp.net – قسمت دوم
در این بخش با مقاله ای با موضوع جلوگیری از حملات sql injection در asp.net در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. این مقاله ترجمه یکی از مقالات سایت Mikesdotnetting می باشد. در این مقاله سعی شده حملات sql inje …
samasamane
آموزش نرم افزار وایرشارک | Wireshark Essential Training
در این بخش با آموزش نرم افزار وایرشارک در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. وایرشارک یک ابزار بسیار قدرتمند در تحلیل و آنالیز ترافیک و پروتکل های شبکه می باشد که کمک بسیار زیادی به ادمین ها شبکه دراین مورد …
samasamane
بازرسی برنامه های اندرویدی با Inspeckage
در این بخش با یک مطلب مهیج  با عنوان بازرسی و بررسی برنامه های اندرویدی با Inspeckage در خدمت شما عزیزان هستیم. ( بازرسی برنامه های اندرویدی ) حتما برای شما هم پیش آمده است که روی گوشی اندرویدی خودتان …
شرکای تجاری
شرکت سما سامانه تجهیز با تکیه بر دانش فنی کارشناسان خود با وسواس و دقت نظر بالایی تامین کنندگان مختلف محصولات امنیت سایبری را چه در داخل و چه در خارج از کشور شناسایی و پس از انجام آزمایشات فنی مورد نیاز محصولات نهایی را انتخاب و در سبد محصولات خود قرارداده است.

کارشناسان فنی این شرکت بطور کامل دوره های آموزشی محصولات ارایه شده را گذرانده و مدارک مربوطه را نیز اخذ کرده اند تا بتوانند به بهترین وجه رضایت مشتریان خود را تامین کنند.

شرکت Splunk
شرکت Kerio
شرکت Fortinet
شرکت Visual Paradigm
شرکت Ipswitch
شرکت KasperSky
شرکت GFI
شرکت CoSoSys
شرکت PortSwigger
شرکت SolarWinds
شرکت Paessler AG
شرکت ESET
شرکت Tenable
شرکت ManageEngine
شرکت Certum
شرکت Acunetix
شرکت F-Secure
مشتریان ما
دانشگاه آزاد اسلامی
دانشگاه علامه طباطبایی
بیمارستان بقیه الله الاعظم
دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله
بیمارستان میلاد
شرکت امرتات
بیمارستان خاتم الانبیا
شهرداری بندرعباس
دانشگاه علوم پزشکی شاهرود
بیمارستان امام خمینی
شرکت ملی گاز ایران
فروشگاه شهروند
شرکت ارتباطات زیرساخت
فدراسیون شطرنج
الکترونیک کارت دماوند
سازمان اسناد و کتابخانه ملی
خبرگزاری ایرنا
سازمان اقتصاد اسلامی ایران
شرکت صنایع پتروشیمی مسجد سلیمان
شرکت کربن سیمرغ
سازمان امور مالیاتی کشور
دانشگاه پیام نور
شرکت سایپا
دانشگاه جامع علمی کاربردی
بیمه آسیا
موسسه مالی اعتباری ثامن
دانشگاه تهران
شرکت ساپکو
شرکت برق منطقه ای غرب
شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای
وزارت نیرو
وزارت امور خارجه
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
وزارت کشور