لایسنس رایگان آنتی ویروس اف سکیور
شهریور ۱۱, ۱۳۹۶0

لایسنس رایگان آنتی ویروس اف سکیور

نوشته شده توسط :Security درشهریور ۱۱, ۱۳۹۶

جشنواره پاییزه اف سکیور

با شرکت در جشنواره پاییزه اف سکیور شما نیز میتوانید محصولات خانگی آنتی ویروس اف سکیور را به مدت ۶ ماه به صورت رایگان دریافت کنید.
شرکت اف سکیور در سال ۱۹۸۸ تاسیس شد این محصول ساخت کشور فنلاند بوده و ۲۵ دفتر رسمی در سراسر دنیا و بیش از ۱۰۰۰ کارمند در این کمپانی فعالیت میکنند.که در توضیحات زیر بیشکتر با ابن برند آشنا میشوید

f-secure copy

  1. اولین طراح و سازنده موتور هوش مصنوعی (Heuristic)
    ۲٫ اولین طراح و سازنده موتور روت کیت اسکنر
    ۳٫ اولین طراح و سازنده آنتی ویروس موبایل سکیوریتی با همکاری نوکیا
    ۴٫ همکاری گسترده با بیش از ۲۰۰ اپراتور در سراسر دنیا
    ۵٫ بیش از ۳۰۰ میلیون مشتری

اف سکیور همواره دارای رتبه عالی در آزمایشگاه AV-Comparatives بوده است و در سال ۲۰۱۰ نیز به عنوان آنتی ویروس برتر سال معرفی شد .

اف سکیور در ۶ سال گذشته در آزمایشگاه AV-Test که مورد تایید مایکروسافت، گارتنر و کلیه تولید کنندگان محصولات آنتی ویروس است . برای پنج سال متوالی رتبه اول را کسب کرده است و در میانگین شش سال گذشته کم فراز و نشیب ترین آنتی ویروس در میزان شناسایی بدافزار بوده است.

معرفی به عنوان F-SECURE GOLD PARTNER در وب سایت رسمی شرکت اف سکیور یکی از افتخاراتی است که شرکت سماسامانه تجهیز بدنبال فروش فوق العادهدر سطح مشتریان سازمانی-همچنین ارایه خدمات پس از فروش و خدمات فنی مناسب با نیاز مشتریان -کسب رضایت تمامی مشتریان سازمانی بدون حتی یک مورد عدم رضایت و همچنین دریافت گواهینامه های مرتبط از شرکت اف سکیور کسب کرده است.

برای دریافت لایسنس کد تخفیف را کپی کرده و بر روی دکمه دریافت لایسنس کلیک کنید.

و پس از ورود به به صفحه سفارش کد را در قسمت کوپن تخفیف وارد کنید و بر روی دکمه معتبر سازی کد کلیک کرده تا محصول را بتوانید بصورا رایگان دریافت کنید.

کد تخفیف : F-SECURE-M9SQ8CEO0P

دریافت لایسنس رایگان f-secure

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + سیزده =

sama   طراحی شده توسط شرکت توان دید آتی
کپی رایت © 2016.